Pro III (Pro III)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biela Adrian | 47 | 13 | 11 | 24 | 5 | 19 | 159 | 78 | 81 |
2 | Stunżans Ernest | 42 | 13 | 10 | 21 | 8 | 13 | 148 | 94 | 54 |
3 | Job Franciszek | 41 | 14 | 9 | 19 | 11 | 8 | 152 | 115 | 37 |
4 | Wrona Michał | 38 | 14 | 9 | 18 | 13 | 5 | 157 | 117 | 40 |
5 | Bizon Andrzej | 36 | 14 | 7 | 15 | 14 | 1 | 128 | 133 | -5 |
6 | Marszałek Bartosz | 19 | 6 | 4 | 9 | 4 | 5 | 63 | 45 | 18 |
7 | Bałaziński Michał | 19 | 7 | 4 | 9 | 6 | 3 | 72 | 65 | 7 |
8 | Krawczyk Grzegorz | 18 | 8 | 4 | 8 | 10 | -2 | 65 | 74 | -9 |
9 | Zakręta Wojciech | 17 | 6 | 4 | 8 | 5 | 3 | 52 | 56 | -4 |
10 | Meinguer Enrique | 14 | 8 | 1 | 5 | 14 | -9 | 67 | 98 | -31 |
11 | Kałkowski Tobiasz | 13 | 6 | 3 | 7 | 8 | -1 | 54 | 65 | -11 |
12 | Dubiel Sebastian | 12 | 8 | 1 | 3 | 14 | -11 | 54 | 90 | -36 |
13 | Kovalets Viktoriia | 6 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 14 | 84 | -70 |
14 | Najdyhor Hubert | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 27 | 62 | -35 |
15 | Aksamit Dariusz | 4 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 24 | 60 | -36 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biela Adrian |
vs |
Bałaziński Michał |
2:0 | 7:6 (4) | 6:4 | -:- | 02:00 |
12/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kovalets Viktoriia |
vs |
Bizon Andrzej |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
11/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biela Adrian |
vs |
Zakręta Wojciech |
1:2 | 6:1 | 6:7 (5) | (6:10) | 02:00 |
06/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Biela Adrian |
2:1 | 6:2 | 2:6 | 6:2 | 02:15 |
04/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bizon Andrzej |
vs |
Najdyhor Hubert |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 01:30 |
04/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
1:2 | 3:6 | 6:3 | 4:6 | 03:00 |
01/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bizon Andrzej |
vs |
Wrona Michał |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
31/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bizon Andrzej |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
1:2 | 1:6 | 6:4 | (8:10) | 02:00 |
30/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bizon Andrzej |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
29/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kovalets Viktoriia |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
29/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Wrona Michał |
2:0 | 6:2 | 7:6 (6) | -:- | 01:30 |
26/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marszałek Bartosz |
vs |
Job Franciszek |
1:2 | 2:6 | 7:6 (4) | (0:10) | 02:00 |
26/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:40 |
24/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
1:2 | 4:6 | 6:4 | (7:10) | 01:45 |
22/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Kovalets Viktoriia |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
20/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Najdyhor Hubert |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
2:1 | 6:3 | 2:6 | 6:3 | 02:30 |
19/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bałaziński Michał |
vs |
Bizon Andrzej |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
17/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Stunżans Ernest |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:05 |
17/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Bałaziński Michał |
2:1 | 6:2 | 4:6 | 7:5 | 03:00 |
13/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Najdyhor Hubert |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:00 |
12/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Dubiel Sebastian |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:15 |
12/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bizon Andrzej |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
10/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Kovalets Viktoriia |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
09/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bałaziński Michał |
vs |
Meinguer Enrique |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
09/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
08/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Biela Adrian |
0:2 | 6:7 (1) | 1:6 | -:- | 02:00 |
06/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Bizon Andrzej |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:00 |
06/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biela Adrian |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
05/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Biela Adrian |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
04/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
04/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Meinguer Enrique |
2:1 | 7:5 | 1:6 | 6:3 | 02:30 |
03/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Najdyhor Hubert |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
02/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Bałaziński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
01/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Marszałek Bartosz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
01/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Biela Adrian |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
19/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Bizon Andrzej |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
17/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bizon Andrzej |
vs |
Dubiel Sebastian |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
09/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Marszałek Bartosz |
vs |
Zakręta Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
05/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bizon Andrzej |
vs |
Marszałek Bartosz |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:10 |
03/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Bizon Andrzej |
0:2 | 6:7 | 4:6 | -:- | 02:00 |
02/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Meinguer Enrique |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:10 |
30/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biela Adrian |
vs |
Bizon Andrzej |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
28/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biela Adrian |
vs |
Najdyhor Hubert |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:10 |
26/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biela Adrian |
vs |
Wrona Michał |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:50 |
26/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
19/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Wrona Michał |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
18/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biela Adrian |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:20 |
18/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Bizon Andrzej |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:00 |
17/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bałaziński Michał |
vs |
Marszałek Bartosz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:00 |
13/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:20 |
30/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Biela Adrian |
1:2 | 2:6 | 6:2 | 0:6 | 01:30 |
17/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Bałaziński Michał |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
11/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Meinguer Enrique |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
09/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:15 |
03/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Zakręta Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Dubiel Sebastian |
2:1 | 6:3 | 2:6 | 6:1 | 02:00 |
27/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Dubiel Sebastian |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
27/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Wrona Michał |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
25/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Kovalets Viktoriia |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
25/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kovalets Viktoriia |
vs |
Biela Adrian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
25/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Job Franciszek |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:15 |
24/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
1:2 | 6:1 | 1:6 | 3:6 | 02:00 |
15/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
12/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Kovalets Viktoriia |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
06/01/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marszałek Bartosz |
vs |
Wrona Michał |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 01:40 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.