Średnio-zaawansowana III (ŚZ III)
Relaksmisja Tennis League Zima 2023/2024
O grupie
Grupa Średnio-zaawansowana III rozgrywa swoje mecze od 08/11/2023 do 09/04/2024. Znajduje się w niej 12 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 12/04/2024 do 21/04/2024.
Pula nagród 60 000
Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
Miejsce w rankingu |
Punkty w rankingu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Połys Maciej | 36 | 10 | 9 | 18 | 3 | 15 | 117 | 65 | 52 | 203 | 1129 |
2 | Zawada Krzysztof | 35 | 10 | 9 | 19 | 5 | 14 | 117 | 59 | 58 | 107 | 1246 |
3 | Marciniak Zdzisław | 31 | 10 | 7 | 16 | 8 | 8 | 104 | 56 | 48 | 199 | 1135 |
4 | Suchanek Wiktor | 30 | 8 | 7 | 15 | 2 | 13 | 97 | 54 | 43 | 168 | 1162 |
5 | Kolarski Maciej | 28 | 9 | 6 | 14 | 7 | 7 | 103 | 69 | 34 | 267 | 1067 |
6 | Słoma Maciej | 26 | 11 | 5 | 12 | 14 | -2 | 87 | 95 | -8 | 262 | 1071 |
7 | Manterys Łukasz | 23 | 10 | 5 | 10 | 12 | -2 | 95 | 92 | 3 | 235 | 1094 |
8 | Staszewski Maciej | 18 | 8 | 3 | 7 | 10 | -3 | 78 | 72 | 6 | 251 | 1083 |
9 | Kotarba Jan | 18 | 8 | 3 | 7 | 10 | -3 | 64 | 69 | -5 | 287 | 1054 |
10 | Polus Piotrek | 15 | 10 | 2 | 4 | 17 | -13 | 51 | 107 | -56 | 312 | 1000 |
11 | Oleś Marcin | 14 | 9 | 1 | 4 | 16 | -12 | 52 | 95 | -43 | 292 | 1048 |
Stanaszek Dominik [wycofany] | 0 | 11 | 0 | 0 | 22 | -22 | 0 | 132 | -132 | 293 | 1047 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07/04/2024 14:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zawada Krzysztof |
vs |
Marciniak Zdzisław |
2:1 | 1:6 | 6:4 | (10:4) | 01:45 |
07/04/2024 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zawada Krzysztof |
vs |
Oleś Marcin |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
30/03/2024 09:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Suchanek Wiktor |
vs |
Oleś Marcin |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
28/03/2024 08:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Manterys Łukasz |
vs |
Polus Piotrek |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- |
24/03/2024 14:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Polus Piotrek |
vs |
Suchanek Wiktor |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:30 |
23/03/2024 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Manterys Łukasz |
vs |
Oleś Marcin |
2:1 | 6:3 | 1:6 | 6:2 | 01:50 |
20/03/2024 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Manterys Łukasz |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
17/03/2024 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zawada Krzysztof |
vs |
Suchanek Wiktor |
2:1 | 6:7 (3) | 6:1 | (11:9) | -:- |
17/03/2024 14:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Polus Piotrek |
vs |
Oleś Marcin |
2:1 | 3:6 | 7:5 | (10:5) | 02:30 |
16/03/2024 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Polus Piotrek |
vs |
Zawada Krzysztof |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
10/03/2024 12:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Polus Piotrek |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
03/03/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Manterys Łukasz |
1:2 | 6:4 | 1:6 | (6:10) | 01:45 |
28/02/2024 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Suchanek Wiktor |
vs |
Manterys Łukasz |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:00 |
21/02/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Staszewski Maciej |
vs |
Manterys Łukasz |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- |
20/02/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Oleś Marcin |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
18/02/2024 17:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kotarba Jan |
vs |
Suchanek Wiktor |
0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | 01:20 |
17/02/2024 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Polus Piotrek |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/02/2024 12:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Suchanek Wiktor |
vs |
Połys Maciej |
2:0 | 6:3 | 7:6 (8) | -:- | 02:00 |
11/02/2024 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kotarba Jan |
vs |
Polus Piotrek |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
10/02/2024 15:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stanaszek Dominik |
vs |
Staszewski Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
04/02/2024 13:00 Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
Kotarba Jan |
vs |
Oleś Marcin |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:20 |
04/02/2024 11:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Marciniak Zdzisław |
vs |
Stanaszek Dominik |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
31/01/2024 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marciniak Zdzisław |
vs |
Polus Piotrek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
28/01/2024 10:00 Dekerta 21, Kraków |
Marciniak Zdzisław |
vs |
Staszewski Maciej |
2:1 | 6:2 | 2:6 | (10:7) | 01:50 |
27/01/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kolarski Maciej |
vs |
Zawada Krzysztof |
1:2 | 7:6 (2) | 4:6 | 3:6 | -:- |
25/01/2024 14:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Połys Maciej |
vs |
Marciniak Zdzisław |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:40 |
24/01/2024 10:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Marciniak Zdzisław |
vs |
Manterys Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:45 |
21/01/2024 07:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Kotarba Jan |
2:1 | 4:6 | 7:5 | (10:3) | 02:00 |
20/01/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Manterys Łukasz |
vs |
Zawada Krzysztof |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- |
14/01/2024 14:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Marciniak Zdzisław |
vs |
Oleś Marcin |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:45 |
12/01/2024 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Staszewski Maciej |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
06/01/2024 17:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zawada Krzysztof |
vs |
Słoma Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:39 |
04/01/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Staszewski Maciej |
vs |
Zawada Krzysztof |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- |
02/01/2024 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Suchanek Wiktor |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
30/12/2023 11:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kotarba Jan |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
29/12/2023 19:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Staszewski Maciej |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
28/12/2023 08:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kotarba Jan |
vs |
Marciniak Zdzisław |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- |
23/12/2023 11:00 Wysłouchów 34, Kraków |
Marciniak Zdzisław |
vs |
Kolarski Maciej |
2:1 | 6:4 | 3:6 | (10:6) | 02:10 |
17/12/2023 16:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Połys Maciej |
vs |
Słoma Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
17/12/2023 11:30 Wysłouchów 34, Kraków |
Marciniak Zdzisław |
vs |
Słoma Maciej |
1:2 | 6:1 | 3:6 | (8:10) | -:- |
16/12/2023 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stanaszek Dominik |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
14/12/2023 19:30 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Stanaszek Dominik |
vs |
Kotarba Jan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
13/12/2023 07:00 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Staszewski Maciej |
vs |
Kotarba Jan |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:20 |
10/12/2023 12:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kolarski Maciej |
vs |
Stanaszek Dominik |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
09/12/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kolarski Maciej |
vs |
Oleś Marcin |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
25/11/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Połys Maciej |
vs |
Zawada Krzysztof |
2:1 | 6:2 | 2:6 | (11:9) | 02:00 |
24/11/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kolarski Maciej |
vs |
Polus Piotrek |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
22/11/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kolarski Maciej |
vs |
Manterys Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
19/11/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kolarski Maciej |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
17/11/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kolarski Maciej |
vs |
Staszewski Maciej |
2:0 | 6:4 | 7:6 (2) | -:- | -:- |
12/11/2023 20:00 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kolarski Maciej |
vs |
Słoma Maciej |
2:1 | 3:6 | 6:2 | (10:8) | 02:00 |
04/05/2024 |
Stanaszek Dominik |
vs |
Manterys Łukasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
04/05/2024 |
Stanaszek Dominik |
vs |
Oleś Marcin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
04/05/2024 |
Stanaszek Dominik |
vs |
Polus Piotrek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
04/05/2024 |
Stanaszek Dominik |
vs |
Zawada Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
04/05/2024 |
Stanaszek Dominik |
vs |
Suchanek Wiktor |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
04/05/2024 |
Stanaszek Dominik |
vs |
Słoma Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.