Borowski Mateusz
Borowski Mateusz
Statystyki meczowe
57,43
76 wygranych
57 porażek
98,2
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2021 Pro II |
7 | 24 | 10 | 4 | 10 / 12 / -2 | 98 / 89 / 9 | |
RTL Zima 2020/2021 Pro II |
7 | 32 | 11 | 7 | 14 / 8 / 6 | 110 / 62 / 48 | |
RTL Lato 2020 Pro II |
9 | 32 | 15 | 4 | 14 / 23 / -9 | 141 / 169 / -28 | |
RTL Zima 2019/2020 FZ |
14 | 5 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 16 / 14 / 2 | |
RTL Zima 2019/2020 ZIII |
2 | 31 | 9 | 8 | 16 / 4 / 12 | 115 / 61 / 54 | |
RTL Lato 2019 ZIV |
4 | 24 | 10 | 7 | 14 / 8 / 6 | 106 / 79 / 27 | |
RTL Zima 2018/2019 FZ |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 7 / 12 / -5 | |
RTL Zima 2018/2019 ZI |
4 | 23 | 9 | 6 | 14 / 6 / 8 | 102 / 63 / 39 | |
RTL Lato 2018 ZI |
6 | 30 | 13 | 8 | 17 / 14 / 3 | 145 / 120 / 25 | |
RTL Zima 2017/2018 ZIII |
7 | 11 | 6 | 2 | 5 / 8 / -3 | 47 / 53 / -6 | |
RTL Lato 2017 ZII |
7 | 19 | 9 | 4 | 10 / 11 / -1 | 93 / 97 / -4 | |
RTL Lato 2016 ZIV |
8 | 16 | 7 | 4 | 9 / 9 / 0 | 71 / 80 / -9 | |
RTL Zima 2015/2016 Z III |
6 | 14 | 7 | 3 | 7 / 9 / -2 | 68 / 79 / -11 | |
RTL Lato 2015 Z II |
5 | 21 | 9 | 6 | 12 / 6 / 6 | 88 / 72 / 16 | |
RTL Zima 2014/2015 ZI |
9 | 16 | 7 | 4 | 9 / 6 / 3 | 66 / 50 / 16 | |
RTL Lato 2014 ŚZ V |
3 | 24 | 8 | 8 | 16 / 0 / 16 | 96 / 26 / 70 | |
RTL Lato 2014 FŚZ |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
R A Z E M | 323 | 133 | 76 | 169 / 128 / 41 | 1369 / 1126 / 243 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Krawczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
18/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Pavelko Radovan | H2H | 0:2 | 6:7 (2) | 4:6 | -:- | -:- | |
03/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Noga Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
30/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:4 | 5:7 | -:- | |
06/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:3 | 3:6 | -:- | |
05/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Hełmecka Paulina | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
10/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
17/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Noga Paweł | H2H | 0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
12/02/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Krawczyk Grzegorz | H2H | 0:2 | 6:7 (5) | 5:7 | -:- | -:- | |
15/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
07/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Kusowski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
01/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Biela Adrian | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
26/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Pavelko Radovan | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Gniatczyk Maciej | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:1 | -:- | -:- | |
18/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
10/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Fundament Mariusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Górecki Daniel | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
30/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Bondyra Piotr | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | 1:6 | -:- | |
28/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Karwan Michał | H2H | 2:1 | 6:2 | 6:7 (5) | 6:2 | -:- | |
26/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 1:2 | 4:6 | 7:5 | -:- | -:- | |
06/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Drąg Mikołaj | H2H | 1:2 | 2:6 | 7:6 (1) | -:- | -:- | |
01/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Tyc Grzegorz | H2H | 0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
30/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Pająk Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
03/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Dzieża Michał | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | -:- | -:- | |
30/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
25/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 1:2 | 6:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | |
20/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | 2:6 | -:- | |
18/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
31/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FZ ligowy |
Arian Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FZ ligowy |
Śpiewak Aleksandra | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
21/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIII ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
19/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 ZIII ligowy |
Piechota Łukasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/02/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 ZIII ligowy |
Marini Calin | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
02/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIII ligowy |
Sak Kamil | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIII ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 7:6 (4) | -:- | |
26/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIII ligowy |
Bugno Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIII ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 ZIII ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:2 | 6:4 | -:- | |
05/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Szczygieł Bartosz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:2 | -:- | |
14/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 6:7 (5) | 4:6 | -:- | -:- | |
30/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Brzeski Jacek | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Tokarski Sławomir | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
18/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:1 | -:- | -:- | |
16/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Sączek Dariusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIV ligowy |
Śniegoń Sławomir | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
06/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FZ ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
13/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
28/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:1 | 1:6 | -:- | |
24/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Bąk Adam | H2H | 1:2 | 6:3 | 4:6 | 1:6 | -:- | |
10/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
06/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Kaliski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Bugno Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZI ligowy |
Pudło Jan | H2H | 2:0 | 7:6 (2) | 6:2 | -:- | -:- | |
24/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Dziurzuński Witold | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
22/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Karwan Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 1:2 | 4:6 | 7:5 | -:- | -:- | |
03/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Jachna Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/08/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 2:1 | 6:1 | 2:6 | 6:3 | -:- | |
10/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:1 | 6:7 (7) | 6:1 | -:- | -:- | |
08/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Stachurski Bogusław | H2H | 0:2 | 6:7 (7) | 3:6 | -:- | -:- | |
04/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Radźko Robert | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
31/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Kiełb Marcin | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 (6) | -:- | -:- | |
21/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:4 | 6:2 | -:- | |
10/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
07/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Bugno Michał | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:1 | -:- | -:- | |
14/05/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ZIII ligowy |
Kozerski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
31/03/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ZIII ligowy |
Gryszczenko Roman | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
25/03/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ZIII ligowy |
Knapik Jakub | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
18/02/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ZIII ligowy |
Chełmecki Mirosław | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
26/11/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ZIII ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
19/11/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ZIII ligowy |
Dziurzuński Witold | H2H | 1:2 | 6:1 | 2:6 | -:- | -:- | |
02/09/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Radźko Robert | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:3 | -:- | |
28/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Grabski Piotr | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 7:5 | -:- | -:- | |
25/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:2 | 1:6 | -:- | |
15/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Prędotka Tomasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
14/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 1:2 | 7:5 | 4:6 | -:- | -:- | |
05/07/2017
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Brzeski Jacek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Król Tomasz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/05/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Stachurski Bogusław | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 2:1 | 7:6 | 4:6 | 7:5 | -:- | |
24/07/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Mazur Dariusz | H2H | 2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:2 | -:- | |
22/07/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
30/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Bąk Adam | H2H | 2:1 | 6:2 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Handzel Łukasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:2 | 2:6 | -:- | |
08/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Chrzanowski Tomasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
28/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Gula Piotr | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 | -:- | -:- | |
21/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
20/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Oświecimski Konrad | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:4 | -:- | |
25/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Kozłowski Stanisław | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
17/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
05/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:2 | 4:6 | -:- | |
03/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Cawalowski Paolo | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
10/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z II ligowy |
Krawczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
05/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z II ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
29/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z II ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 2:0 | 7:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z II ligowy |
Yun Chaeyong | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
01/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z II ligowy |
Łukasik Janusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
29/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z II ligowy |
Syta Przemysław | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
27/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z II ligowy |
Frączek Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z II ligowy |
Szymański Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
25/05/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z II ligowy |
Wojtasik Bogdan | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
21/02/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZI ligowy |
Tomasik Wojciech | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
04/02/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZI ligowy |
Markiewicz Michał | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/01/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZI ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
10/01/2015
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZI ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/12/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZI ligowy |
Piechota Łukasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/12/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZI ligowy |
Rzepka Mariusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/12/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZI ligowy |
Sznilik Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
01/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ V ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/08/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ V ligowy |
Jajkiewicz Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ V ligowy |
Muszyński Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
08/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ V ligowy |
Gawałkiewicz Maciej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
01/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ V ligowy |
Mróz Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ V ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
08/06/2014 |
RTL Lato 2014 ŚZ V ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ V ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Szturc Przemysław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Ryniewicz Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Perek Damian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Śniegoń Sławomir | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 Pro II ligowy |
Senderowski Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Biela Adrian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Dudek Maksymilian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2019/2020 ZIII ligowy |
Boczkowski Wiktor | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |