Burlakova Viktoria
Burlakova Viktoria
Statystyki meczowe
90,10
69 wygranych
7 porażek
87,13
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2023 FKZ |
1 | 11 | 3 | 3 | 6 / 1 / 5 | 38 / 24 / 14 | |
RTL Lato 2023 KZ |
3 | 61 | 17 | 15 | 30 / 5 / 25 | 201 / 74 / 127 | |
RTL Lato 2021 FKZ |
1 | 6 | 2 | 2 | 4 / 2 / 2 | 32 / 28 / 4 | |
RTL Lato 2021 KZ |
1 | 56 | 14 | 14 | 28 / 0 / 28 | 169 / 26 / 143 | |
RTL Zima 2020/2021 FKZ |
1 | 7 | 2 | 2 | 4 / 1 / 3 | 27 / 11 / 16 | |
RTL Zima 2020/2021 FSZW |
14 | 5 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 17 / 13 / 4 | |
RTL Zima 2020/2021 KZ |
2 | 48 | 12 | 12 | 24 / 0 / 24 | 144 / 19 / 125 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV |
2 | 39 | 11 | 9 | 19 / 4 / 15 | 127 / 54 / 73 | |
RTL Lato 2020 FKZ |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 6 / 13 / -7 | |
RTL Lato 2020 ZKI |
1 | 43 | 12 | 11 | 22 / 4 / 18 | 140 / 43 / 97 | |
R A Z E M | 277 | 76 | 69 | 139 / 21 / 118 | 901 / 305 / 596 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FKZ ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
21/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FKZ ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:1 | 6:1 | 1:6 | 6:4 | -:- | |
15/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FKZ ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Gołda Maria | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Musiał-Chodorowska Karolina | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Rumian Maria | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
22/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/08/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Pierzchała Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
19/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Pietras-Chorabik Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Walska Gabriela | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Teixeira Rita | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Kulig Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:4 | -:- | |
18/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Garlicka Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
13/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Panuś Joanna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
24/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Mlost-Łyszczarz Julia | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
09/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Janczy Mariola | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KZ ligowy |
Silarska Aleksandra | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FKZ ligowy |
Wróbel Anna | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | 7:5 | -:- | |
23/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FKZ ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:1 | 7:5 | 3:6 | 6:4 | -:- | |
29/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Stochel Teresa | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Walska Gabriela | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Lichwicka Paulina | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Związek Teresa | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Pietryka Natalia | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Barczyk-Telejko Joanna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Spędzia Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
18/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Telejko Monika | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Kuzmenko Kateryna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
04/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Pieroń Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Krzemień Małgorzata | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Maszek Maria | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FKZ ligowy |
Suchy Wiktoria | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FKZ ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:2 | -:- | |
23/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
22/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Stochel Teresa | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Suchy Wiktoria | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Pierzchała Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Mika Karol | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
10/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Marczyk Artur | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Pietras-Chorabik Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
14/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 1:2 | 6:2 | 3:6 | 6:7 (3) | -:- | |
14/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Morawska Marta | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
13/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Jurecki Jacek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
12/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Witek Sabina | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Panek Bartosz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Telejko Monika | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
23/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Walska Gabriela | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
11/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
05/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Mikulski Filip | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
21/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Jewuła Barbara | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Pietrusa Kajetan | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
14/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Związek Teresa | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Musiał-Chodorowska Karolina | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FKZ ligowy |
Stochel Teresa | H2H | 0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
30/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Łośko Katarzyna | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
20/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Jewuła Barbara | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
05/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
04/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Rumian Maria | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Gołda Maria | H2H | 2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:4 | -:- | |
25/08/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Panuś Joanna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
09/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Związek Teresa | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
31/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Derdaś Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Marczyńska Agnieszka | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Telejko Monika | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 KZ ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 ZKI ligowy |
Skibińska-Flaga Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |