Dudek Maciej
Dudek Maciej
Statystyki meczowe
56,44
108 wygranych
84 porażek
92,8
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 ZI |
4 | 20 | 10 | 2 | 9 / 17 / -8 | 96 / 107 / -11 | |
RTL Lato 2023 Z III |
10 | 23 | 10 | 4 | 9 / 12 / -3 | 76 / 86 / -10 | |
RTL Zima 2022/2023 FSZW |
3 | 11 | 4 | 3 | 6 / 3 / 3 | 41 / 30 / 11 | |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII |
3 | 48 | 15 | 11 | 24 / 10 / 14 | 156 / 101 / 55 | |
RTL Lato 2022 FŚZW |
14 | 6 | 2 | 1 | 3 / 2 / 1 | 29 / 25 / 4 | |
RTL Lato 2022 ŚZWV |
1 | 47 | 14 | 11 | 23 / 7 / 16 | 152 / 92 / 60 | |
RTL Zima 2021/2022 FSZW |
14 | 5 | 2 | 1 | 3 / 3 / 0 | 25 / 25 / 0 | |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV |
1 | 49 | 14 | 12 | 25 / 6 / 19 | 167 / 95 / 72 | |
RTL Lato 2021 FSZW |
116 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 9 / 8 / 1 | |
RTL Lato 2021 ŚZW I |
2 | 42 | 14 | 10 | 21 / 11 / 10 | 144 / 107 / 37 | |
RTL Zima 2020/2021 FSZW |
18 | 6 | 2 | 1 | 3 / 2 / 1 | 24 / 21 / 3 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWV |
3 | 46 | 14 | 12 | 25 / 9 / 16 | 158 / 87 / 71 | |
RTL Lato 2020 SZW IV |
5 | 38 | 13 | 8 | 18 / 11 / 7 | 156 / 100 / 56 | |
RTL Zima 2019/2020 S |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII |
8 | 23 | 11 | 4 | 9 / 15 / -6 | 100 / 126 / -26 | |
RTL Lato 2019 FSZW |
116 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 17 / 19 / -2 | |
RTL Lato 2019 SZWIII |
4 | 24 | 10 | 6 | 14 / 10 / 4 | 110 / 89 / 21 | |
RTL Lato 2018 ŚZWV |
7 | 19 | 10 | 4 | 9 / 12 / -3 | 96 / 95 / 1 | |
RTL Lato 2017 ŚZWV |
8 | 18 | 10 | 3 | 8 / 14 / -6 | 86 / 118 / -32 | |
RTL Lato 2016 FŚŻ |
14 | 3 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 12 / 12 / 0 | |
RTL Lato 2016 SZF |
18 | 3 | 1 | 1 | 2 / 0 / 2 | 12 / 0 / 12 | |
RTL Lato 2016 ŚZI |
2 | 31 | 12 | 8 | 19 / 9 / 10 | 137 / 97 / 40 | |
RTL Lato 2015 ŚZ III |
5 | 22 | 11 | 5 | 11 / 12 / -1 | 99 / 103 / -4 | |
RTL Lato 2014 ŚZ IV |
12 | 9 | 8 | 0 | 1 / 16 / -15 | 44 / 99 / -55 | |
R A Z E M | 498 | 192 | 108 | 246 / 187 / 59 | 1946 / 1642 / 304 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15/03/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZI ligowy |
Szczęch Rafał | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
25/02/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZI ligowy |
Kowalczyk Jacek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/02/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZI ligowy |
Sadowski Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
13/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZI ligowy |
Avramenko Ivan | H2H | 2:1 | 6:3 | 3:6 | -:- | -:- | |
07/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZI ligowy |
Bieńczycki Łukasz | H2H | 1:2 | 7:5 | 2:6 | -:- | -:- | |
30/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZI ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
23/12/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZI ligowy |
Kmita Kamil | H2H | 1:2 | 6:1 | 5:7 | -:- | -:- | |
16/12/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZI ligowy |
Tomula Piotr | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
09/12/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZI ligowy |
Rapacz Jacek | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | -:- | -:- | |
11/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZI ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
17/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Włodarczyk Tomasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Malik Mariusz | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:1 | -:- | -:- | |
09/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Kaliszczak Marcin | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Pliszka Janusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
03/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Marcisz Marcin | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 1:2 | 6:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | |
12/07/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Farganus Marcin | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
11/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Korbel Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/05/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FSZW ligowy |
Bober Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FSZW ligowy |
Grzybowski Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
16/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FSZW ligowy |
Nowakowski Grzegorz | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:0 | 6:3 | -:- | |
15/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FSZW ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
30/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Sobota Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Racoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
12/03/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Witek Wojciech | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | -:- | |
11/03/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Niemyski Jędrzej | H2H | 2:1 | 1:6 | 6:1 | -:- | -:- | |
09/03/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
04/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Drabina Jakub | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:2 | 6:3 | -:- | |
22/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Sobczuk Rafał | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
14/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Gromysh Roman | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
09/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Tomula Andrzej | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | -:- | -:- | |
21/12/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Tomasiewicz Dawid | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
17/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
05/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Nowakowski Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Gnutek Maciek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Wójcikowski Marcin | H2H | 1:2 | 6:4 | 6:7 (6) | 4:6 | -:- | |
15/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
11/10/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Barnaś Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/10/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Gołąb Jacek | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Lipiński Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
04/09/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Wojak Adam | H2H | 2:0 | 7:6 (6) | 6:4 | -:- | -:- | |
03/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
21/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Gach Dominik | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
19/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Mucha Bartosz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/08/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Jopek Krystian | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
08/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 2:1 | 7:6 (4) | 2:6 | -:- | -:- | |
03/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Góral Dariusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
30/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
19/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Chodorowski Artur | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FSZW ligowy |
Słobodzian Krystian | H2H | 1:2 | 6:1 | 1:6 | 3:6 | -:- | |
23/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FSZW ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:2 | -:- | |
03/04/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Marczyk Artur | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
02/04/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
26/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Babiarz Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
20/02/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Gołąb Jacek | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:3 | -:- | -:- | |
06/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Dywan Damian | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
01/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Najman Daniel | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (6) | -:- | -:- | |
16/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Bukowicki Wojciech | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Kusnierz Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:3 | -:- | |
28/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 2:1 | 6:7 (6) | 6:2 | -:- | -:- | |
27/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Mazan Jan | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Karim Alan | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 7:6 (2) | 6:0 | -:- | -:- | |
05/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Mołoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
03/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Czarnota Michał | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
05/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Sułkowski Kamil | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Brauntsch Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
28/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Stolarz Marcin | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 2:1 | 6:2 | 4:6 | -:- | -:- | |
01/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Rypień Paweł | H2H | 1:2 | 6:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | |
14/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Jałocha Jonasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Kowalczyk Jacek | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
28/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Witek Wojciech | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Michalik Jacek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
23/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Kalita Kamil | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 1:2 | 6:1 | 2:6 | 3:6 | -:- | |
21/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Mączka Marek | H2H | 2:1 | 6:1 | 5:7 | -:- | -:- | |
19/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 2:1 | 7:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Majek Michał | H2H | 2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:4 | -:- | |
06/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 (0) | -:- | -:- | |
26/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Mróz Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
13/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Papadopoulos Damian | H2H | 1:2 | 6:0 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
11/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Najman Daniel | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
04/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Mocniak Paweł | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Koper Adrian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Pieroń Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Nagar Nikunj | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (7) | -:- | -:- | |
20/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Mączka Marek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 0:2 | 5:7 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
31/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Szczypczyk Adrian | H2H | 1:2 | 6:1 | 5:7 | 3:6 | -:- | |
27/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Mikulski Filip | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
05/08/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Kozik Tomasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
01/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Janus Piotr | H2H | 1:2 | 6:7 (5) | 6:4 | 4:6 | -:- | |
21/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Pieroń Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
12/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
04/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Gach Mariusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
25/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Jelonek Dominik | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:2 | -:- | |
18/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Michalski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
17/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Nagar Nikunj | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
08/03/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:3 | -:- | -:- | |
01/03/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:4 | 4:6 | -:- | |
01/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Korzeniak Stanisław | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | -:- | |
31/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Mika Karol | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 0:2 | 4:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
25/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 2:1 | 7:5 | 6:7 (5) | 6:4 | -:- | |
19/01/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
15/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
08/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Franaszek Jan | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Malik Mariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
11/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 1:2 | 5:7 | 7:5 | 5:7 | -:- | |
13/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Bort Artur | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:2 | -:- | |
15/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Michałek Przemysław | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Śliwka Tomasz | H2H | 0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
13/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 2:1 | 6:0 | 2:6 | 6:2 | -:- | |
05/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
21/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
14/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 4:6 | -:- | |
02/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Michalik Jacek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 S ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 0:0 | 0:0 (7) | 0:0 (5) | -:- | -:- | |
13/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWV ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
12/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWV ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
09/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWV ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
03/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWV ligowy |
Wrzesień Karolina | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWV ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
16/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWV ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 0:2 | 4:6 | 6:7 (2) | -:- | -:- | |
29/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWV ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (8) | -:- | -:- | |
27/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWV ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 1:2 | 7:5 | 2:6 | 1:6 | -:- | |
31/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWV ligowy |
Cygankiewicz Filip | H2H | 0:2 | 0:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
25/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2018 ŚZWV ligowy |
Piotrowski Maciej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Włodarczyk Łukasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
23/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Skrobek Marcin | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
10/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Siwiec Tomasz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
09/08/2017
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Rzepka Mariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
04/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 1:2 | 7:5 | 2:6 | 2:6 | -:- | |
28/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Wajss Stanisław | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/06/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
14/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 1:2 | 7:5 | 1:6 | -:- | -:- | |
08/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Szafron Michał | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:6 | -:- | -:- | |
01/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
25/09/2016 |
RTL Lato 2016 FŚŻ ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/09/2016 |
RTL Lato 2016 FŚŻ ligowy |
Galas Sylwester | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 SZF ligowy |
Galas Sylwester | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Piechura Stanisław | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (1) | -:- | -:- | |
09/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Bałaziński Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
01/09/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Majek Michał | H2H | 2:1 | 6:3 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Wieczorek Łukasz | H2H | 1:2 | 6:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | |
18/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Galewski Jakub | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
16/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Malecki Szymon | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
13/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 1:2 | 7:6 (5) | 2:6 | 3:6 | -:- | |
10/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Kowalski Marek | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 5:7 | -:- | |
24/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Antas Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Butscher Andrzej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Klimiec Stanisław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
14/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Szadkowski Michał | H2H | 2:0 | 7:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
13/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:5 | -:- | -:- | |
24/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Soja Rafał | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
19/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Koziej Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Bałaziński Jakub | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
02/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Butscher Andrzej | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Żaba Krzysztof | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 | -:- | -:- | |
26/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Pietrasiak Łukasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
16/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZ III ligowy |
Medoń Mariusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
16/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ IV ligowy |
Soja Rafał | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
15/08/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ IV ligowy |
Kaliszczak Marcin | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
21/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ IV ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
20/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ IV ligowy |
Wróbel Krzysztof | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ IV ligowy |
Kisielewski Krzysztof | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
12/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ IV ligowy |
Kadula Przemysław | H2H | 1:2 | 6:2 | 6:7 | 2:6 | -:- | |
08/06/2014 |
RTL Lato 2014 ŚZ IV ligowy |
Brózda Kamil | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
14/05/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ IV ligowy |
Dudek Paweł | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWII ligowy |
Szetyński Kamil | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Antolak Natalia | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Nowak Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |