Gochnio Tomasz
Gochnio Tomasz
Statystyki meczowe
54,46
27 wygranych
23 porażek
88,12
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2020/2021 FZ |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 3 / 12 / -9 | |
RTL Zima 2020/2021 ZI |
3 | 37 | 12 | 8 | 18 / 9 / 9 | 123 / 89 / 34 | |
RTL Lato 2020 Z III |
8 | 28 | 12 | 5 | 12 / 15 / -3 | 118 / 121 / -3 | |
RTL Zima 2019/2020 FSZW |
3 | 17 | 5 | 4 | 9 / 3 / 6 | 65 / 44 / 21 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWI |
3 | 35 | 10 | 9 | 18 / 4 / 14 | 119 / 66 / 53 | |
RTL Lato 2019 ZII |
10 | 15 | 10 | 1 | 5 / 18 / -13 | 69 / 125 / -56 | |
R A Z E M | 133 | 50 | 27 | 62 / 51 / 11 | 497 / 457 / 40 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FZ ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
09/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
05/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Perek Damian | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
22/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Biel Marek | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Jelonek Piotr | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:4 | -:- | -:- | |
14/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:1 | 6:2 | 2:6 | 6:2 | -:- | |
11/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Podolec Mateusz | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Piechura Stanisław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 1:2 | 6:3 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Pękalski Aleksander | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
22/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Harrison Michael | H2H | 1:2 | 2:6 | 7:5 | 2:6 | -:- | |
01/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
05/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Skwarczowski Paweł | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
04/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
28/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Szymanowicz Wojciech | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
26/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 2:1 | 6:1 | 6:7 (3) | 6:2 | -:- | |
08/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Radkowiak Marcin | H2H | 2:0 | 7:6 (9) | 6:3 | -:- | -:- | |
28/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Kozerski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
28/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
24/06/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Cygankiewicz Filip | H2H | 1:2 | 7:6 (2) | 4:6 | 4:6 | -:- | |
07/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:3 | 3:6 | -:- | |
31/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Harrison Michael | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Borzestowski Michał | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:1 | 6:3 | -:- | |
29/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
27/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Harrison Michael | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
01/02/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Salwa Albert | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Skoczek Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
25/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Ryt Bartosz | H2H | 2:1 | 6:1 | 5:7 | 6:1 | -:- | |
12/01/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Chyla Marek | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/12/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Wajss Stanisław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
01/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | -:- | -:- | |
27/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZII ligowy |
Pavelko Radovan | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:4 | 1:6 | -:- | |
19/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZII ligowy |
Gajda Bartłomiej | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:4 | 1:6 | -:- | |
09/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZII ligowy |
Cygankiewicz Filip | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
07/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZII ligowy |
Pytel Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
06/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZII ligowy |
Tomasik Wojciech | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
03/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2019 ZII ligowy |
Marini Calin | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZII ligowy |
Pudło Jan | H2H | 1:2 | 0:6 | 7:5 | 4:6 | -:- | |
19/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZII ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
09/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZII ligowy |
Stachurski Bogusław | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZII ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Kaczmarek Marek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Gajda Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |