Gutowski Zbigniew
Gutowski Zbigniew
Statystyki meczowe
34,66
26 wygranych
50 porażek
93,4
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2022 +55 |
11 | 12 | 9 | 1 | 2 / 16 / -14 | 29 / 96 / -67 | |
RTL Lato 2021 ŚZ I |
7 | 29 | 11 | 7 | 14 / 11 / 3 | 95 / 97 / -2 | |
RTL Lato 2021 +55 |
7 | 11 | 7 | 1 | 3 / 12 / -9 | 33 / 70 / -37 | |
RTL Zima 2020/2021 F+55 |
4 | 6 | 3 | 1 | 0 / 4 / -4 | 3 / 24 / -21 | |
RTL Zima 2020/2021 Sparingi |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 / 1 / -1 | 2 / 11 / -9 | |
RTL Zima 2020/2021 +55 |
8 | 11 | 7 | 1 | 3 / 12 / -9 | 31 / 88 / -57 | |
RTL Lato 2019 S |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 / 1 / -1 | 6 / 7 / -1 | |
RTL Lato 2019 SZWI |
12 | 8 | 8 | 0 | 0 / 16 / -16 | 28 / 98 / -70 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI |
4 | 31 | 12 | 8 | 19 / 9 / 10 | 133 / 82 / 51 | |
RTL Lato 2018 ŚZIII |
7 | 26 | 12 | 6 | 14 / 15 / -1 | 125 / 129 / -4 | |
RTL Lato 2018 +55 |
5 | 7 | 5 | 1 | 2 / 8 / -6 | 14 / 54 / -40 | |
R A Z E M | 143 | 76 | 26 | 57 / 105 / -48 | 499 / 756 / -257 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Ziomek Piotr | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
11/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
09/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
27/06/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Rzepka Mariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/06/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Bernasik Grzegorz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
01/06/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
20/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
17/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Koczela Marek | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
07/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Bujacz Jarosław | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
19/09/2021
sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Kaspera Wojciech | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:1 | 6:2 | -:- | |
16/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Mołoń Krzysztof | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
12/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Karczmarz Paweł | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 +55 ligowy |
Janowiec Tomasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
08/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Szczurek Piotr | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Droździewicz Mateusz | H2H | 2:1 | 6:4 | 2:6 | -:- | -:- | |
10/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Sasiak Jacek | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | -:- | -:- | |
08/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Bobrowski Damian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 +55 ligowy |
Bernasik Grzegorz | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | -:- | -:- | |
26/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 +55 ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
24/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 +55 ligowy |
Pudło Jan | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
22/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 +55 ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
18/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Jewuła Barbara | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
17/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 +55 ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
12/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Pszonak Iwona | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Bożek Oskar | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
30/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 F+55 ligowy |
Janowiec Tomasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 F+55 ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
22/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 F+55 ligowy |
Wajss Stanisław | H2H | 0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- | |
22/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 +55 ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
20/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 +55 ligowy |
Janowiec Tomasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
09/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 +55 ligowy |
Wąsikiewicz Roman | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
04/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 +55 ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
12/02/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2020/2021 +55 ligowy |
Kowanek Leszek | H2H | 2:0 | 7:6 (2) | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
27/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2020/2021 +55 ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
27/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2020/2021 Sparingi ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 0:1 | 1:6 | 1:5 | -:- | -:- | |
19/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 +55 ligowy |
Jurecki Jacek | H2H | 1:2 | 6:4 | 0:6 | 3:6 | -:- | |
19/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 0:2 | 6:7 (5) | 3:6 | -:- | -:- | |
02/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
22/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Wesołowski Robert | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
05/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Kita Kacper | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
17/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 S ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 0:1 | 6:7 (2) | 0:0 | -:- | -:- | |
14/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
31/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/05/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Huszno Mariusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
26/05/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Majkowska Maria | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
03/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Bis Bernard | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (8) | -:- | -:- | |
01/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Zhuravskyy Oleksandr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
31/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | 5:7 | -:- | |
26/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Biel Marek | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Buchowski Mieszko | H2H | 2:1 | 6:1 | 5:7 | -:- | -:- | |
10/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 1:2 | 7:5 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Gach Mariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
30/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Pilch Waldemar | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Wiśniowski Marek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Stewart Matt | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Jackowski Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Pietrzyk Andrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
12/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 2:1 | 6:0 | 4:6 | 7:6 (2) | -:- | |
22/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Glijer Wojciech | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:4 | -:- | |
20/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 +55 ligowy |
Kusek Wojciech | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
18/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
16/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
07/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Majek Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
29/05/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Roszkowski Adrian | H2H | 1:2 | 6:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | |
28/05/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Gugulski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 7:6 (8) | -:- | -:- | |
23/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 +55 ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
21/05/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Szymański Jurji | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/05/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Sopel Krzysztof | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 4:6 | -:- | |
19/05/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:1 | 6:2 | 2:6 | 6:3 | -:- | |
17/05/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 +55 ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
15/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 +55 ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
11/05/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 +55 ligowy |
Mączka Marek | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Lato 2021 +55 ligowy |
Kowanek Leszek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |