Harasimowicz Adam
Harasimowicz Adam
Statystyki meczowe
57,43
33 wygranych
24 porażek
89,11
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2020 SZW VI [wycofany] |
0 | 14 | 0 | 0 / 28 / -28 | 0 / 168 / -168 | ||
RTL Zima 2019/2020 FSZW |
18 | 5 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 18 / 19 / -1 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWI |
4 | 29 | 10 | 6 | 14 / 9 / 5 | 110 / 88 / 22 | |
RTL Lato 2019 FSZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 4 / 12 / -8 | |
RTL Lato 2019 SZWII |
2 | 34 | 12 | 11 | 22 / 9 / 13 | 150 / 113 / 37 | |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ |
1 | 9 | 3 | 3 | 6 / 1 / 5 | 40 / 27 / 13 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII |
1 | 35 | 12 | 11 | 24 / 4 / 20 | 144 / 51 / 93 | |
RTL Lato 2016 ŚZIII |
11 | 5 | 3 | 1 | 2 / 4 / -2 | 22 / 31 / -9 | |
R A Z E M | 118 | 57 | 33 | 70 / 59 / 11 | 488 / 509 / -21 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Dobek Sebastian | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
20/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Mika Karol | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
18/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Synowiec Damian | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
27/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Gąsior Włodzimierz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
18/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Franaszek Jan | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
29/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
27/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Harrison Michael | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
31/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
31/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (8) | -:- | -:- | |
30/01/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Ryt Bartosz | H2H | 2:1 | 7:5 | 5:7 | -:- | -:- | |
25/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Salwa Albert | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Chyla Marek | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:3 | 0:6 | -:- | |
01/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Gochnio Tomasz | H2H | 1:2 | 4:6 | 7:5 | -:- | -:- | |
26/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Skoczek Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
17/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Wiącek Bartosz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Majkowska Maria | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
07/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 2:1 | 6:7 (3) | 7:5 | -:- | -:- | |
04/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
24/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bałaziński Jakub | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Mika Karol | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | -:- | -:- | |
20/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Czarnota Michał | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:4 | -:- | |
05/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Kasprzyk Jan | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 2:1 | 7:5 | 2:6 | 6:0 | -:- | |
26/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 2:1 | 2:6 | 7:6 (6) | 6:4 | -:- | |
06/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Szurman Mateusz | H2H | 2:1 | 6:1 | 4:6 | -:- | -:- | |
04/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:0 | 7:5 | -:- | |
30/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bugiel Patryk | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
14/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:4 | -:- | |
07/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
31/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 3:1 | 6:1 | 3:6 | 1:0 | -:- | |
24/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Fornal Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Habrzyk Łukasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Szczypka Wiktor | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Mojżesz Kamil | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
06/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:4 | 2:6 | -:- | |
09/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Gamza Marcin | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Ptasiński Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:2 | 6:0 | -:- | |
25/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Bort Artur | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
27/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZIII ligowy |
Rekita Krzysztof | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
11/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZIII ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
09/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZIII ligowy |
Szafron Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Iseli Gregoire | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Szurman Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Pamuła Łukasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Kołodziejski Marcin | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Chmielewski Maciej | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |