Karczmarz Paweł
Karczmarz Paweł
Statystyki meczowe
67,33
43 wygranych
21 porażek
94,6
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2023 ZII |
7 | 28 | 11 | 6 | 13 / 12 / 1 | 95 / 94 / 1 | |
RTL Zima 2022/2023 ZIV |
8 | 12 | 6 | 2 | 4 / 8 / -4 | 46 / 55 / -9 | |
RTL Lato 2022 FŚZW |
14 | 5 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 18 / 14 / 4 | |
RTL Lato 2022 ŚZWI |
2 | 54 | 16 | 13 | 29 / 10 / 19 | 194 / 99 / 95 | |
RTL Zima 2021/2022 FSZ |
14 | 5 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 17 / 16 / 1 | |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII |
1 | 51 | 14 | 12 | 25 / 4 / 21 | 161 / 56 / 105 | |
RTL Lato 2021 ŚZ I |
6 | 37 | 13 | 8 | 16 / 11 / 5 | 140 / 108 / 32 | |
R A Z E M | 192 | 64 | 43 | 91 / 49 / 42 | 671 / 442 / 229 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Brzeski Jacek | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
07/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Noga Robert | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Surmacz Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Papadopoulos Damian | H2H | 0:2 | 6:7 (3) | 3:6 | -:- | -:- | |
16/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Janus Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Pawela Bartosz | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
09/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/05/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Sadowski Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
21/05/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZII ligowy |
Mróz Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/03/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (7) | -:- | -:- | |
18/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Sułkowski Piotr | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
19/12/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Zagórski Tomasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
16/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Rojewski Jacek | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
15/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/10/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/10/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Gula Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
09/10/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Kalita Kamil | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
28/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
17/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Viswanathan Muthu | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
12/09/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/09/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 2:1 | 6:2 | 0:6 | 6:4 | -:- | |
03/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
06/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Tomasiewicz Dawid | H2H | 2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:3 | -:- | |
30/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 1:2 | 6:3 | 4:6 | -:- | -:- | |
22/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Flok Wojciech | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:3 | -:- | -:- | |
05/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:1 | 6:0 | 4:6 | 6:0 | -:- | |
22/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Wiszowaty Adam | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Tomula Andrzej | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
24/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FSZ ligowy |
Połapski Piotr | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FSZ ligowy |
Szpot Sebastian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Machaj Piotr | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
11/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Tomasiewicz Magdalena | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Adamczyk Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:6 | -:- | -:- | |
05/02/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Kaliberda Sergii | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
09/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Waltoś Sebastian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Borowski Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Sośnik Sebastian | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
12/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Strzępek Lukasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Ślósarczyk Marek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Gawlik Szczepan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
20/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Mrozek Arkadiusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Brotoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Kaspera Wojciech | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 3:6 | -:- | -:- | |
26/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Pszonak Iwona | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Sasiak Jacek | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
19/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Stanek Wojciech | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Droździewicz Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
14/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Bujacz Jarosław | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | -:- | |
12/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Gutowski Zbigniew | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
08/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Bożek Oskar | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
06/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Jewuła Barbara | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
10/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Szczurek Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
04/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Niemyski Jędrzej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Mołoń Krzysztof | H2H | 1:2 | 1:6 | 7:5 (6) | 4:6 | -:- | |
18/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Bobrowski Damian | H2H | 1:1 | 5:7 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Pliszka Janusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2021/2022 ŚZIII ligowy |
Tomaszewski Eugeniusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Haberny Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Francuziak Tomasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |