Lorek Krzysztof
Lorek Krzysztof
Statystyki meczowe
50,50
37 wygranych
37 porażek
96,4
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2021 ŚZW IV |
7 | 19 | 8 | 4 | 9 / 9 / 0 | 72 / 68 / 4 | |
RTL Zima 2020/2021 FSZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 8 / 13 / -5 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV |
4 | 37 | 12 | 8 | 18 / 9 / 9 | 135 / 107 / 28 | |
RTL Lato 2020 SZW VI |
10 | 24 | 12 | 4 | 9 / 17 / -8 | 99 / 113 / -14 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV |
5 | 20 | 9 | 4 | 8 / 11 / -3 | 86 / 87 / -1 | |
RTL Lato 2019 SZWVI |
5 | 20 | 9 | 4 | 11 / 13 / -2 | 91 / 99 / -8 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI |
11 | 18 | 9 | 4 | 9 / 11 / -2 | 90 / 92 / -2 | |
RTL Lato 2018 FSZW |
18 | 4 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 15 / 12 / 3 | |
RTL Lato 2018 ŚZWI |
3 | 31 | 12 | 8 | 19 / 10 / 9 | 121 / 84 / 37 | |
R A Z E M | 174 | 74 | 37 | 85 / 84 / 1 | 717 / 675 / 42 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Ziomek Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
05/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Majek Michał | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:4 | 2:6 | -:- | |
30/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Marcjan Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
18/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:0 | -:- | |
05/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Pietrusa Kajetan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
12/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Góral Dariusz | H2H | 2:0 | 7:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
09/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Mika Karol | H2H | 1:2 | 5:7 | 7:6 (5) | 1:6 | -:- | |
20/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Panek Bartosz | H2H | 2:1 | 6:7 (3) | 6:4 | 6:1 | -:- | |
15/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
14/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
27/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
23/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Burlakova Viktoria | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
12/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Mikulski Filip | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Jurecki Jacek | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:1 | 2:6 | -:- | |
24/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Pietrusa Kajetan | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Marczyk Artur | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIV ligowy |
Pierzchała Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
14/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
06/10/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Gąsior Włodzimierz | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
25/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 2:1 | 7:6 (2) | 4:6 | -:- | -:- | |
21/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
13/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Iseli Gregoire | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Synowiec Damian | H2H | 0:2 | 5:7 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
06/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Szurman Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
27/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Mika Karol | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Chmielewski Maciej | H2H | 1:2 | 6:7 (5) | 7:6 (2) | -:- | -:- | |
05/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
18/05/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
02/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Muszyński Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/01/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Bizoń Przemysław | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
29/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Brózda Kamil | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
21/12/2019
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
01/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Michalik Jacek | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | -:- | -:- | |
23/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
10/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:3 | 2:6 | -:- | |
06/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Arian Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
27/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Dobosz Witold | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 2:0 | 7:6 (6) | 6:3 | -:- | -:- | |
19/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 2:1 | 1:6 | 6:2 | 7:6 (3) | -:- | |
17/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Skrobek Marcin | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
08/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Jachna Mateusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 1:6 | -:- | -:- | |
29/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Biel Marek | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:2 | -:- | |
12/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Kołodziejski Marcin | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/02/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
16/02/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Łotocki Łukasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/02/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Piotrowski Maciej | H2H | 2:1 | 6:2 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
27/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Korzenny Wojciech | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (6) | -:- | -:- | |
12/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 1:2 | 7:6 (6) | 2:6 | -:- | -:- | |
05/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
16/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Imiołek Maciej | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
06/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZW ligowy |
Gabryszak Mariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/10/2018
Dekerta 21, Kraków |
RTL Lato 2018 FSZW ligowy |
Piechura Stanisław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/10/2018 |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Pamuła Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Kowalski Marek | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
11/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Błyskal Tomasz | H2H | 1:2 | 6:4 | 1:6 | -:- | -:- | |
06/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Śliwka Tomasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
04/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | -:- | |
15/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
10/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 1:2 | 6:7 (6) | 6:4 | -:- | -:- | |
08/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Paszek Szymon | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Wesołowski Robert | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Bałaziński Jakub | H2H | 2:1 | 6:7 (5) | 6:1 | -:- | -:- | |
28/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Mączka Marek | H2H | 1:2 | 6:2 | 1:6 | -:- | -:- | |
30/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Kuźniar Maciej | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/04/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Kołodziejski Marcin | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/04/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |