Łotocki Łukasz
Łotocki Łukasz
Statystyki meczowe
46,54
42 wygranych
49 porażek
96,4
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2022/2023 ZIII |
11 | 8 | 7 | 0 | 1 / 14 / -13 | 46 / 81 / -35 | |
RTL Lato 2022 ZIV |
10 | 17 | 7 | 4 | 9 / 9 / 0 | 65 / 63 / 2 | |
RTL Zima 2021/2022 ZI |
5 | 37 | 14 | 8 | 17 / 14 / 3 | 133 / 127 / 6 | |
RTL Zima 2020/2021 ZII |
9 | 9 | 8 | 0 | 1 / 16 / -15 | 37 / 101 / -64 | |
RTL Lato 2020 Z I |
10 | 14 | 9 | 2 | 4 / 15 / -11 | 58 / 106 / -48 | |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW |
14 | 4 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 23 / 19 / 4 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI |
2 | 35 | 13 | 10 | 22 / 8 / 14 | 156 / 104 / 52 | |
RTL Zima 2016/2017 ZIII |
10 | 10 | 8 | 1 | 2 / 14 / -12 | 37 / 89 / -52 | |
RTL Lato 2016 SZWF |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
RTL Lato 2016 ŚZWV |
2 | 26 | 10 | 8 | 16 / 4 / 12 | 109 / 70 / 39 | |
RTL Zima 2015/2016 FŚZW |
14 | 5 | 2 | 1 | 3 / 2 / 1 | 23 / 23 / 0 | |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III |
4 | 26 | 11 | 7 | 15 / 9 / 6 | 106 / 81 / 25 | |
R A Z E M | 191 | 91 | 42 | 92 / 107 / -15 | 793 / 864 / -71 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30/03/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Panek Bartosz | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
18/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Myśliwiec Rafał | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
05/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
16/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Popek Michał | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
10/12/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Marcisz Marcin | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
20/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/08/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:2 | -:- | |
16/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Pytel Michał | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
22/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:1 | 4:6 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
22/06/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Mirocha Jakub | H2H | 1:2 | 6:2 | 5:7 | -:- | -:- | |
07/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Skoczek Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
14/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Gorboviy Jeremy | H2H | 2:1 | 6:3 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
02/04/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 0:2 | 6:7 (7) | 4:6 | -:- | -:- | |
25/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Knapik Jakub | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/03/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Zagórski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/03/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Siwek Adam | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/03/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
11/03/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Rzepka Mariusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
06/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Panek Bartosz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
14/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Wątroba Jakub | H2H | 0:2 | 6:7 (3) | 1:6 | -:- | -:- | |
11/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Zakręta Wojciech | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
04/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Wojton Piotr | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
27/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Meinguer Enrique | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
20/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZI ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Avonza Horta Miguel Angel | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
18/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Tomasik Wojciech | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
26/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
21/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Maguński Daniel | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
16/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
07/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
25/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
21/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 2:6 | -:- | |
16/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z I ligowy |
Jelonek Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
14/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z I ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
26/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z I ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
01/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z I ligowy |
Tomasik Wojciech | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
28/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z I ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 0:2 | 6:7 (8) | 1:6 | -:- | -:- | |
21/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z I ligowy |
Cawalowski Paolo | H2H | 2:1 | 7:6 (7) | 3:6 | -:- | -:- | |
13/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z I ligowy |
Lisak Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
07/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z I ligowy |
Bułka Jarosław | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
02/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z I ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
07/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW ligowy |
Chełmecki Patryk | H2H | 0:2 | 5:7 | 6:7 (0) | -:- | -:- | |
06/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
14/03/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Korzenny Wojciech | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:2 | 7:5 | -:- | |
10/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Cawalowski Paolo | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
15/02/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Piotrowski Maciej | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
12/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 1:2 | 6:3 | 4:6 | 3:6 | -:- | |
16/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Chełmecki Patryk | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 3:6 | -:- | -:- | |
01/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 2:1 | 7:5 | 3:6 | -:- | -:- | |
24/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:2 | -:- | -:- | |
14/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Imiołek Maciej | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
31/01/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 ZIII ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
28/01/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 ZIII ligowy |
Radźko Robert | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
25/01/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 ZIII ligowy |
Śniegoń Sławomir | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
21/01/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 ZIII ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
30/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 ZIII ligowy |
Bułka Jarosław | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 ZIII ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
27/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 ZIII ligowy |
Bednarczyk Jacenty | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
03/12/2016
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 ZIII ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
09/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZWV ligowy |
Nowak Wojciech | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
30/08/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWV ligowy |
Kowalczyk Aleksander | H2H | 2:0 | 7:6 (2) | 6:3 | -:- | -:- | |
16/08/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWV ligowy |
Prędotka Tomasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWV ligowy |
Kiełb Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWV ligowy |
Budkowski Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
07/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWV ligowy |
Dobosz Witold | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
21/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWV ligowy |
Paszek Szymon | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
28/05/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWV ligowy |
Skrobek Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/05/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWV ligowy |
Smajek Leszek | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
17/05/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWV ligowy |
Kozerski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/04/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 FŚZW ligowy |
Śmistek Krzysztof | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | 2:6 | -:- | |
17/04/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 FŚZW ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
02/04/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Libura Damian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
19/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Kowalczyk Aleksander | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
27/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Ślósarz Mieczysław | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
17/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 2:1 | 7:5 | 4:6 | -:- | -:- | |
15/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 0:2 | 6:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
21/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
29/12/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Kusek Wojciech | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/12/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Pajda Grzegorz | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/12/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/11/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Michałek Przemysław | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/11/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW III ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Filip Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |