Malik Mariusz
Malik Mariusz
Statystyki meczowe
55,45
37 wygranych
30 porażek
94,6
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 ZIII |
5 | 29 | 12 | 6 | 13 / 14 / -1 | 117 / 124 / -7 | |
RTL Lato 2023 Z III |
8 | 27 | 13 | 5 | 11 / 18 / -7 | 99 / 122 / -23 | |
RTL Lato 2021 Z III |
13 | 4 | 1 | 1 | 2 / 0 / 2 | 12 / 0 / 12 | |
RTL Lato 2020 Z II |
13 | 8 | 5 | 1 | 2 / 8 / -6 | 18 / 55 / -37 | |
RTL Zima 2019/2020 FSZW |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 7 / 16 / -9 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII |
2 | 40 | 11 | 10 | 20 / 3 / 17 | 130 / 57 / 73 | |
RTL Lato 2019 FSZW |
116 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 17 / 16 / 1 | |
RTL Lato 2019 SZWV |
4 | 26 | 11 | 7 | 15 / 9 / 6 | 122 / 93 / 29 | |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW |
14 | 4 | 2 | 1 | 2 / 3 / -1 | 16 / 24 / -8 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII |
3 | 23 | 10 | 6 | 13 / 8 / 5 | 106 / 89 / 17 | |
R A Z E M | 165 | 67 | 37 | 80 / 67 / 13 | 644 / 596 / 48 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/01/2024
Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Mika Karol | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
11/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Filip Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
07/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:4 | -:- | -:- | |
27/12/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 0:2 | 6:7 (3) | 1:6 | -:- | -:- | |
24/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Żaba Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
06/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Wojton Piotr | H2H | 2:1 | 5:7 | 7:5 | -:- | -:- | |
04/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Kidała Łukasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
26/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Podmokły Dariusz | H2H | 0:2 | 5:7 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
10/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZIII ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | 7:6 (6) | -:- | |
16/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 0:2 | 6:7 (3) | 1:6 | -:- | -:- | |
16/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Karatkevich Maksim | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Popek Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
31/08/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Kaliszczak Marcin | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
28/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Pliszka Janusz | H2H | 0:2 | 6:7 (10) | 1:6 | -:- | -:- | |
25/08/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Marcisz Marcin | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/08/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Bułka Jarosław | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
01/08/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:1 | 2:6 | 7:5 | 6:3 | -:- | |
30/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Antolak Natalia | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Włodarczyk Tomasz | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
23/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Korbel Paweł | H2H | 1:2 | 2:6 | 7:6 (2) | -:- | -:- | |
21/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
22/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Śpiewak Sławomir | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Noga Paweł | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
06/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Kuźniar Maciej | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z II ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 1:2 | 6:4 | 1:6 | 0:6 | -:- | |
29/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Nagar Nikunj | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:1 | 4:7 | 7:6 | 6:2 | -:- | |
06/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
28/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Franaszek Jan | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
24/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/11/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Włodarczyk Tomasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Mika Karol | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
14/11/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWIII ligowy |
Korzeniak Stanisław | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Kołodziejski Marcin | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:2 | 6:7 (1) | -:- | |
05/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Wajss Stanisław | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Wojtasik Bogdan | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
23/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 2:1 | 7:5 | 4:6 | 7:5 | -:- | |
06/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Perek Damian | H2H | 0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | -:- | |
17/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Knapik Karol | H2H | 2:0 | 7:6 (0) | 6:2 | -:- | -:- | |
29/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Kuźniar Maciej | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:4 | -:- | -:- | |
20/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Wrzesień Karolina | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
02/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Pawela Bartosz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
07/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:1 | 6:4 | 1:6 | 6:2 | -:- | |
17/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Jurek Jarosław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Siwiec Tomasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Stępień Janusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Pawela Bartosz | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
09/12/2018
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
30/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
27/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:5 | 4:6 | -:- | |
19/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Satoła Daniel | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2023 Z III ligowy |
Farganus Marcin | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |