Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka
Statystyki meczowe
83,17
60 wygranych
12 porażek
92,8
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2023 KŚZW III |
4 | 30 | 10 | 7 | 14 / 7 / 7 | 111 / 65 / 46 | |
RTL Lato 2022 FKŚZ |
1 | 11 | 3 | 3 | 6 / 1 / 5 | 43 / 32 / 11 | |
RTL Lato 2022 KŚZI |
3 | 59 | 16 | 14 | 29 / 3 / 26 | 182 / 40 / 142 | |
RTL Lato 2021 FKSZ |
14 | 3 | 1 | 1 | 2 / 1 / 1 | 16 / 13 / 3 | |
RTL Lato 2021 KŚZ II |
1 | 53 | 14 | 13 | 26 / 2 / 24 | 161 / 40 / 121 | |
RTL Lato 2020 FKSZ |
14 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 15 / 15 / 0 | |
RTL Lato 2020 SZKII |
2 | 47 | 13 | 12 | 24 / 4 / 20 | 150 / 59 / 91 | |
RTL Lato 2019 FKSZ |
14 | 0 | 1 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
RTL Lato 2019 KSZI |
3 | 34 | 13 | 10 | 21 / 6 / 15 | 147 / 63 / 84 | |
R A Z E M | 239 | 72 | 60 | 123 / 26 / 97 | 825 / 327 / 498 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW III ligowy |
Związek Teresa | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
08/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW III ligowy |
Starowicz Elżbieta | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
01/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW III ligowy |
Lipska-Bober Magdalena | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
31/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW III ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
21/08/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW III ligowy |
Zapała Wioleta | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW III ligowy |
Wojtanowska Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
24/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW III ligowy |
Dobrowolska Monika | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW III ligowy |
Mazurek Katarzyna | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:2 | -:- | |
15/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW III ligowy |
Uliasz Małgorzata | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FKŚZ ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 2:1 | 4:6 | 7:5 | 6:4 | -:- | |
22/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FKŚZ ligowy |
Ślósarz Dorota | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 7:6 (7) | -:- | -:- | |
16/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FKŚZ ligowy |
Sułowicz-Sydor Sylwia | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 1:1 | 2:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Kochan Magdalena | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
07/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Strzelecka Lidia | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
28/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Trojan Ewa | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Mazur Marcelina | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Ćwik Estera | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Koza Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
11/06/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Łuksza Kamila | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/06/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Potrawka Karolina | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
31/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Parejko Gosia | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Pawlik Zofia | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Gomola Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Woda Magdalena | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
20/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Zapała Wioleta | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
09/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Szymanowska Beata | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
17/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FKSZ ligowy |
Tomasiewicz Magdalena | H2H | 2:1 | 7:6 (4) | 3:6 | 6:1 | -:- | |
29/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Czyżowicz Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Hadetska Kateryna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Potrawka Karolina | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Jamborska Kasia | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Ucisko Monika | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Sułowicz-Sydor Sylwia | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Mazurek Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
04/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Dudek Anna | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
31/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Musiał Marcelina | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
28/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Marcińska Lidia | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Szymanowska Beata | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Klimek Renata | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
08/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 KŚZ II ligowy |
Głogowska Anna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
18/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FKSZ ligowy |
Krzemień Małgorzata | H2H | 1:2 | 6:7 (4) | 6:2 | 3:6 | -:- | |
09/10/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/10/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
04/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Dyląg Justyna | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
11/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Wojdyło Dorota | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Gruszeczka Joanna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
04/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Idzik Paulina | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
31/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Sułowicz-Sydor Sylwia | H2H | 2:1 | 6:2 | 4:6 | -:- | -:- | |
28/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Huszno Kamila | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Mccloskey Barbara | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
28/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Bąbska Hanna | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
09/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Garlicka Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
30/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 2:1 | 6:1 | 5:7 | -:- | -:- | |
13/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FKSZ ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- | |
29/09/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Ślósarz Dorota | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Grabowiecka Magdalena | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Rumian Maria | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | 4:6 | -:- | |
14/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Klimek Renata | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Pawlak Veronika | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Czyżowicz Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
28/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Niemczyk Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Dyląg Justyna | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Taborska Joanna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
08/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Głogowska Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
05/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Kołodziej Katarzyna | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
01/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Bogacz Ewa | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2023 KŚZW III ligowy |
Czyżowicz Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |