Mielecka Krystyna
Mielecka Krystyna
Statystyki meczowe
44,56
75 wygranych
94 porażek
95,5
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV |
10 | 19 | 10 | 2 | 7 / 16 / -9 | 90 / 111 / -21 | |
RTL Lato 2023 ŚZW V |
6 | 22 | 13 | 2 | 7 / 22 / -15 | 103 / 144 / -41 | |
RTL Zima 2022/2023 FKZ |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 0 / 12 / -12 | |
RTL Zima 2022/2023 KZI |
4 | 25 | 9 | 6 | 12 / 8 / 4 | 100 / 71 / 29 | |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV |
11 | 15 | 10 | 1 | 4 / 18 / -14 | 75 / 113 / -38 | |
RTL Lato 2022 ŚZWV |
10 | 18 | 13 | 2 | 4 / 23 / -19 | 70 / 152 / -82 | |
RTL Zima 2021/2022 KZ |
8 | 27 | 13 | 5 | 10 / 17 / -7 | 95 / 110 / -15 | |
RTL Lato 2021 ŚZW VI |
10 | 24 | 12 | 4 | 9 / 17 / -8 | 90 / 108 / -18 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWII |
8 | 17 | 10 | 2 | 6 / 17 / -11 | 73 / 116 / -43 | |
RTL Lato 2020 FSZ |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 5 / 12 / -7 | |
RTL Lato 2020 SZ III |
1 | 43 | 14 | 10 | 20 / 9 / 11 | 148 / 95 / 53 | |
RTL Zima 2019/2020 FSZ |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 9 / 14 / -5 | |
RTL Zima 2019/2020 SZI |
6 | 34 | 12 | 8 | 16 / 10 / 6 | 129 / 116 / 13 | |
RTL Lato 2019 FKSZ |
2 | 8 | 3 | 2 | 3 / 3 / 0 | 29 / 29 / 0 | |
RTL Lato 2019 KSZII |
1 | 33 | 11 | 11 | 22 / 1 / 21 | 139 / 44 / 95 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII |
6 | 21 | 11 | 5 | 10 / 12 / -2 | 83 / 92 / -9 | |
RTL Zima 2018/2019 KI |
6 | 22 | 11 | 5 | 11 / 13 / -2 | 100 / 96 / 4 | |
RTL Lato 2018 FSZK |
2 | 7 | 3 | 2 | 4 / 3 / 1 | 28 / 26 / 2 | |
RTL Lato 2018 ŚZKI |
3 | 28 | 11 | 8 | 17 / 8 / 9 | 120 / 86 / 34 | |
R A Z E M | 367 | 169 | 75 | 163 / 203 / -40 | 1486 / 1547 / -61 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV ligowy |
Pędziwiatr Edward | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
23/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV ligowy |
Rosiński Konrad | H2H | 1:2 | 6:4 | 2:6 | 3:6 | -:- | |
18/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV ligowy |
Ćwikliński Robert | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
27/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV ligowy |
Sobota Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/01/2024
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV ligowy |
Jopek Krystian | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
08/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:5 | 4:6 | -:- | |
03/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV ligowy |
Nowakowski Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
25/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV ligowy |
Maciantowicz Maciej | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
30/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Chodorowski Artur | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:2 | 4:6 | -:- | |
24/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
03/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Krypczyk Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
26/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Babiarz Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
28/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Michałowski Mariusz | H2H | 1:2 | 6:2 | 4:6 | -:- | -:- | |
21/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Bernasik Grzegorz | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
18/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Gromysh Roman | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
11/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Michalik Jacek | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
04/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Mrozek Arkadiusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
31/05/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Mocniak Paweł | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
28/05/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Kalita Kamil | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
21/05/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW V ligowy |
Czyż Maciej | H2H | 1:2 | 6:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | |
16/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FKZ ligowy |
Pierzchała Agnieszka | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
27/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Pietras-Chorabik Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Musiał-Chodorowska Karolina | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
04/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV ligowy |
Babiarz Mateusz | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
26/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Jamborska Kasia | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
19/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Janczy Mariola | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
12/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 2:1 | 3:6 | 7:6 (3) | 6:0 | -:- | |
29/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Kuzmenko Kateryna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
15/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV ligowy |
Rypień Paweł | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:0 | 6:7 (7) | -:- | |
29/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
29/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Witek Sabina | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:3 | -:- | |
14/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV ligowy |
Rzepka Mariusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
07/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV ligowy |
Majek Michał | H2H | 0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV ligowy |
Ossowski Maciej | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV ligowy |
Szpot Sebastian | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:2 | 3:6 | -:- | |
26/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
02/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Gach Dominik | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
28/08/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Chodorowski Artur | H2H | 2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:1 | -:- | |
14/08/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Mucha Bartosz | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | -:- | |
29/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Jopek Krystian | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Lipiński Paweł | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
23/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Marczyk Artur | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
18/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Wójcikowski Bartosz | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
12/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Wojak Adam | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
05/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
29/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (1) | -:- | -:- | |
27/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Góral Dariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
09/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Musiał-Chodorowska Karolina | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
26/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Suchy Wiktoria | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
12/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
23/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Kuzmenko Kateryna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
19/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Janczy Mariola | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
04/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Walska Gabriela | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
27/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Pierzchała Agnieszka | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
21/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Stochel Teresa | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Witek Sabina | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
13/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Karim Alan | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
20/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Mucha Bartosz | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
05/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
01/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Shpot Yuriy | H2H | 2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:3 | -:- | |
23/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
22/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
20/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Lalik Jakub | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Masamvu Christiner | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWII ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
07/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWII ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | -:- | |
28/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWII ligowy |
Szypuła Filip | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
20/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWII ligowy |
Strug Kamil | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
19/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWII ligowy |
Bugiel Patryk | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
06/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWII ligowy |
Pływacz Maciej | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
05/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWII ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:3 | -:- | |
29/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWII ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWII ligowy |
Michalik Jacek | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
14/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWII ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 1:2 | 7:6 (5) | 2:6 | 2:6 | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZ ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
03/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Bujacz Jarosław | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
28/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:1 | 6:7 (2) | 7:5 | 7:6 (3) | -:- | |
31/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Rojewski Jacek | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
30/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Hajduk Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Lalik Jakub | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
18/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Fornal Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Miglio Marco | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
12/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Błaszczyk Bartłomiej | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
11/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Van De Sompele Antony | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
03/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Sasiak Jacek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Bożek Oskar | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Ptasiński Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZ ligowy |
Najman Daniel | H2H | 1:2 | 6:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | |
17/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Góral Dariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
18/01/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:3 | -:- | |
12/01/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Stanek Wojciech | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Mikulski Paweł | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
22/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Fornal Mateusz | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:3 | -:- | |
21/12/2019
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Kalita Kamil | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
14/12/2019
Dekerta 21, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Dobek Sebastian | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
07/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Niemczyk Kazimierz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Mocniak Paweł | H2H | 0:2 | 6:7 (6) | 6:7 (2) | -:- | -:- | |
17/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Jurecki Jacek | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:3 | -:- | -:- | |
16/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZI ligowy |
Jelonek Dominik | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
20/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FKSZ ligowy |
Rumian Maria | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | 5:7 | -:- | |
19/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FKSZ ligowy |
Dyląg Justyna | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:2 | 6:4 | -:- | |
13/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FKSZ ligowy |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka | H2H | 0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- | |
14/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Michalik Magdalena | H2H | 2:1 | 7:6 (7) | 5:7 | 6:4 | -:- | |
13/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Sułowicz-Sydor Sylwia | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
04/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Czopik Małgorzata | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
13/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Mccloskey Barbara | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Kuzmenko Kateryna | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Garlicka Anna | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
01/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Adamczyk Rita | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Pawlak Beata | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
19/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Bartkiewicz Hanna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Rutkowska Anna | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Fornal Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Habrzyk Łukasz | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
17/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Sułowicz-Sydor Sylwia | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
27/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Związek Teresa | H2H | 2:1 | 6:2 | 3:6 | 7:5 | -:- | |
26/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
20/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Nodżak Agata | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
13/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Wrzesień Karolina | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
12/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Ptasiński Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
06/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Musiał-Chodorowska Karolina | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | -:- | -:- | |
05/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
30/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Bort Artur | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
22/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Osiecka Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
15/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Strzała Magdalena | H2H | 0:2 | 6:7 (5) | 4:6 | -:- | -:- | |
09/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 KI ligowy |
Machnik Dorota | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Gamza Marcin | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | -:- | |
01/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Szczypka Wiktor | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
14/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZK ligowy |
Derdaś Anna | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
13/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZK ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:0 | -:- | |
11/10/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZK ligowy |
Fundament Sylwia | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Flejszar Marta | H2H | 2:1 | 4:6 | 7:5 | 7:6 (2) | -:- | |
07/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
02/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Potrawka Karolina | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/08/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Michalik Magdalena | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 2:1 | 6:4 | 2:6 | -:- | -:- | |
09/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
27/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Ślósarz Dorota | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
20/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Kołodziej Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Derdaś Anna | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
25/05/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Taborska Joanna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Morawska Marta | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Bień Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ŚZWIV ligowy |
Blecharz Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Pieroń Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Suchy Wiktoria | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Buchowski Mieszko | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Kaleta Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW IV ligowy |
Bulak Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |