Nachman David
Nachman David
Statystyki meczowe
85,15
54 wygranych
9 porażek
83,17
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2022/2023 FZ |
14 | 4 | 2 | 1 | 2 / 3 / -1 | 18 / 26 / -8 | |
RTL Zima 2022/2023 ZIV |
3 | 35 | 10 | 9 | 18 / 4 / 14 | 119 / 62 / 57 | |
RTL Lato 2022 ZIII |
14 | 4 | 2 | 1 | 2 / 3 / -1 | 17 / 21 / -4 | |
RTL Zima 2021/2022 FSZW |
2 | 13 | 4 | 3 | 6 / 2 / 4 | 39 / 19 / 20 | |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII |
4 | 44 | 14 | 11 | 22 / 9 / 13 | 147 / 94 / 53 | |
RTL Lato 2021 ŚZW II |
6 | 22 | 6 | 6 | 12 / 2 / 10 | 82 / 44 / 38 | |
RTL Zima 2020/2021 FSZ |
1 | 14 | 4 | 4 | 8 / 2 / 6 | 58 / 29 / 29 | |
RTL Zima 2020/2021 SZIV |
4 | 35 | 9 | 9 | 18 / 1 / 17 | 104 / 40 / 64 | |
RTL Lato 2020 FSZ |
18 | 0 | 1 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
RTL Lato 2020 SZ II |
3 | 42 | 11 | 10 | 21 / 2 / 19 | 141 / 84 / 57 | |
R A Z E M | 213 | 63 | 54 | 109 / 28 / 81 | 725 / 419 / 306 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FZ ligowy |
Baranowski Michal | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
15/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FZ ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:4 | -:- | |
12/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:1 | 6:2 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
08/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Masamvu Christiner | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
02/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Zagórski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
01/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Sułkowski Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
19/03/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
12/03/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Piechota Łukasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/03/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Najman Daniel | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/02/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:0 | -:- | |
19/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 6:7 (3) | 0:6 | -:- | -:- | |
15/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Gach Mariusz | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FSZW ligowy |
Popek Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
30/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FSZW ligowy |
Słobodzian Krystian | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FSZW ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
23/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FSZW ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/04/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Blecharz Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/04/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
13/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Salwa Albert | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/03/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Wójcikowski Marcin | H2H | 2:1 | 6:4 | 6:7 (5) | 6:4 | -:- | |
06/03/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Wiszowaty Adam | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Gnutek Zbigniew | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Masamvu Christiner | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
24/01/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Romero Casado Andres | H2H | 2:1 | 6:3 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Rojewski Jacek | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
09/01/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
06/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
30/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
07/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW II ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:1 | -:- | |
04/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW II ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
01/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW II ligowy |
Job Franciszek | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:2 | 6:3 | -:- | |
26/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW II ligowy |
Sułkowski Piotr | H2H | 2:0 | 7:6 (6) | 6:4 | -:- | -:- | |
24/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW II ligowy |
Mączka Marek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW II ligowy |
Najman Daniel | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:2 | -:- | -:- | |
30/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZ ligowy |
Job Franciszek | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:1 | -:- | |
29/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZ ligowy |
Siwek Adam | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
23/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZ ligowy |
Kowalski Natan | H2H | 2:1 | 5:7 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | |
22/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZ ligowy |
Błaszczyk Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZIV ligowy |
Kaczmarek Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZIV ligowy |
Rypień Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
28/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZIV ligowy |
Siwek Adam | H2H | 2:1 | 1:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
28/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZIV ligowy |
Jackowski Wojciech | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
26/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZIV ligowy |
Jach Jakub | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
23/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZIV ligowy |
Kowanek Leszek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZIV ligowy |
Buchowski Mieszko | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZIV ligowy |
Lenda Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZ ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- | |
12/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Limanówka Konrad | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
09/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Kowalski Natan | H2H | 2:0 | 7:6 (6) | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
06/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Sułowicz Władysław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Rypień Paweł | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
19/08/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Kaspera Wojciech | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (0) | -:- | -:- | |
29/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
28/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Muszyński Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Mucha Bartosz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ II ligowy |
Kuta Piotr | H2H | 1:2 | 6:7 (5) | 6:3 | 4:6 | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Bożek Dariusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZIV ligowy |
Pliszka Janusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Adamczyk Dominik | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZIV ligowy |
Pawłowski Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |