Pichowski Jaromir
Pichowski Jaromir
Statystyki meczowe
86,14
53 wygranych
8 porażek
82,18
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2020 FSZW |
3 | 12 | 4 | 3 | 6 / 3 / 3 | 52 / 32 / 20 | |
RTL Lato 2020 SZW I |
1 | 48 | 13 | 13 | 26 / 4 / 22 | 166 / 80 / 86 | |
RTL Lato 2019 FSZW |
14 | 4 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 19 / 16 / 3 | |
RTL Lato 2019 SZWIV |
1 | 38 | 13 | 12 | 25 / 6 / 19 | 166 / 89 / 77 | |
RTL Lato 2018 FSZW |
18 | 4 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 16 / 15 / 1 | |
RTL Lato 2018 ŚZWII |
3 | 30 | 11 | 8 | 19 / 8 / 11 | 146 / 110 / 36 | |
RTL Zima 2017/2018 FŚZ |
1 | 9 | 3 | 3 | 6 / 1 / 5 | 43 / 28 / 15 | |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI |
2 | 37 | 13 | 12 | 24 / 4 / 20 | 162 / 76 / 86 | |
R A Z E M | 182 | 61 | 53 | 110 / 30 / 80 | 770 / 446 / 324 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:0 | -:- | |
24/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 5:7 | -:- | -:- | |
18/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Włodarczyk Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Mika Karol | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | -:- | |
10/10/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/10/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Knapik Karol | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:0 | -:- | |
28/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Szypuła Filip | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Gołda Maria | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:2 | -:- | -:- | |
20/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Włodarczyk Tomasz | H2H | 2:1 | 6:4 | 1:6 | -:- | -:- | |
16/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
26/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Sousa Jose | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
20/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Wójcikowski Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Szymuś Paweł | H2H | 2:1 | 3:6 | 7:5 | 6:3 | -:- | |
11/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Krawczyk Szymon | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
09/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
03/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW I ligowy |
Dobiecki Adrian | H2H | 2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:3 | -:- | |
13/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Perek Damian | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
12/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Kołodziejski Marcin | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/10/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
23/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 2:0 | 7:6 (8) | 6:0 | -:- | -:- | |
31/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Nykiel Paweł | H2H | 2:1 | 4:6 | 7:5 | 6:0 | -:- | |
29/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:4 | 4:6 | -:- | |
24/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 2:1 | 6:0 | 2:6 | 6:1 | -:- | |
22/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Kuffel Mikołaj | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
19/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Kaliski Tomasz | H2H | 2:1 | 6:4 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
18/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Karolak Jacek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Siwoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Bąk Marcin | H2H | 2:1 | 1:6 | 6:1 | 6:3 | -:- | |
07/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Gandzel Tomasz | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:0 | -:- | -:- | |
06/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZW ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
06/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZW ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | 2:6 | -:- | |
29/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | 1:6 | -:- | |
25/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Jurek Jarosław | H2H | 2:0 | 7:6 (1) | 6:4 | -:- | -:- | |
21/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Castaldo Francesco | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
05/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Dutka Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Strojniak Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Chełmecki Patryk | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:3 | 6:7 (4) | -:- | |
14/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Bąk Marcin | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:1 | 6:4 | -:- | |
10/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Malicki Maciej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Siwiec Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
18/05/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWII ligowy |
Francuziak Tomasz | H2H | 2:1 | 6:7 (7) | 6:4 | 6:4 | -:- | |
29/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 FŚZ ligowy |
Bąk Marcin | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:0 | 6:3 | -:- | |
28/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 FŚZ ligowy |
Nazarewicz Robert | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
22/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 FŚZ ligowy |
Castaldo Francesco | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:6 (9) | -:- | -:- | |
16/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Soja Rafał | H2H | 2:1 | 4:6 | 7:5 | 6:1 | -:- | |
14/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Facundo Ponce Juan | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
12/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Kupczyk Dariusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/03/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Nazarewicz Robert | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
27/01/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Górski Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
22/01/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
17/01/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Antas Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
09/01/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Stewart Matt | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/01/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Buchowski Mieszko | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
28/12/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Glijer Wojciech | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/12/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Sopel Krzysztof | H2H | 2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:3 | -:- | |
19/12/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Nahlik Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/12/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Ptasiński Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- |