Rojewski Jacek
Rojewski Jacek
Statystyki meczowe
78,22
70 wygranych
19 porażek
82,18
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 ZII |
11 | 7 | 4 | 1 | 2 / 6 / -4 | 25 / 44 / -19 | |
RTL Lato 2023 FZ |
14 | 8 | 3 | 2 | 4 / 3 / 1 | 27 / 26 / 1 | |
RTL Lato 2023 Z V |
3 | 33 | 11 | 9 | 18 / 9 / 9 | 104 / 96 / 8 | |
RTL Zima 2022/2023 ZIII |
9 | 14 | 7 | 3 | 6 / 10 / -4 | 55 / 76 / -21 | |
RTL Lato 2022 FŚZW |
1 | 18 | 5 | 5 | 10 / 2 / 8 | 60 / 27 / 33 | |
RTL Lato 2022 ŚZWII |
3 | 45 | 15 | 11 | 23 / 12 / 11 | 157 / 116 / 41 | |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII |
8 | 29 | 9 | 7 | 15 / 6 / 9 | 95 / 53 / 42 | |
RTL Lato 2021 FSZW |
14 | 7 | 3 | 2 | 4 / 3 / 1 | 30 / 29 / 1 | |
RTL Lato 2021 ŚZW VI |
3 | 45 | 12 | 11 | 23 / 3 / 20 | 151 / 59 / 92 | |
RTL Zima 2020/2021 FSZW |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 11 / 14 / -3 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII |
1 | 19 | 5 | 5 | 10 / 1 / 9 | 61 / 33 / 28 | |
RTL Lato 2020 FSZ |
1 | 15 | 4 | 4 | 8 / 1 / 7 | 52 / 14 / 38 | |
RTL Lato 2020 SZ III |
4 | 40 | 10 | 10 | 20 / 0 / 20 | 120 / 23 / 97 | |
R A Z E M | 281 | 89 | 70 | 143 / 58 / 85 | 948 / 610 / 338 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZII ligowy |
Panek Bartosz | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/03/2024
Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZII ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
29/12/2023
Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZII ligowy |
Szczepkowski Miłosz | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ZII ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
15/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FZ ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
14/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FZ ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
13/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FZ ligowy |
Bochenek Mariusz | H2H | 2:1 | 6:3 | 1:6 | -:- | -:- | |
11/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Masamvu Christiner | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:0 | -:- | -:- | |
22/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Yaneza Marc | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Grzybowski Michał | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
20/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Mirocha Jakub | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
05/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
25/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Sitarek Piotr | H2H | 2:1 | 1:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
05/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Satoła Daniel | H2H | 2:1 | 3:6 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
02/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
31/07/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Pytel Michał | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Z V ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
26/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
02/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
01/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Myśliwiec Rafał | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
27/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Marcisz Marcin | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
12/01/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 ZIII ligowy |
Popek Michał | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:2 | -:- | |
22/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Szybisty Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Karczmarz Paweł | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Dyląg Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
14/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/10/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Połapski Piotr | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:3 | 7:5 | -:- | |
10/10/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Bigos Łukasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/10/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Michalik Jacek | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/09/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Krypczyk Michał | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | -:- | -:- | |
16/09/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Smoleński Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
12/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:3 | 2:6 | -:- | |
24/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Blecharz Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Wójcikowski Marcin | H2H | 2:1 | 6:3 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Czarnota Michał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
06/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Knapik Karol | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Bukowicki Wojciech | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
27/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Niemyski Jędrzej | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
25/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Romero Casado Andres | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
15/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Salwa Albert | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | -:- | -:- | |
18/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Romero Casado Andres | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | -:- | -:- | |
16/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Masamvu Christiner | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/02/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Nachman David | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | -:- | -:- | |
17/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Kowalski Natan | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
15/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Rypień Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
01/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | -:- | |
24/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Shpot Yuriy | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Mucha Bartosz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
27/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
27/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Lalik Jakub | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
21/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Karim Alan | H2H | 2:1 | 3:6 | 7:5 | 6:0 | -:- | |
30/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Masamvu Christiner | H2H | 1:2 | 6:1 | 2:6 | 5:7 | -:- | |
22/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Szypuła Filip | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 5:7 | -:- | -:- | |
19/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
19/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Skibinski Wojciech | H2H | 2:1 | 4:6 | 7:5 | -:- | -:- | |
11/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Synowiec Damian | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
25/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZ ligowy |
Najman Daniel | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZ ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZ ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:3 | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZ ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Sasiak Jacek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
06/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Lalik Jakub | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Ptasiński Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
31/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Van De Sompele Antony | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
28/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Bożek Oskar | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Błaszczyk Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
09/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Miglio Marco | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Buchowski Mieszko | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Sobota Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Bień Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Adamczyk Dominik | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Bożek Dariusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Mazan Jan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2021 ŚZW VI ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |