Zemowski Paweł
Zemowski Paweł
Statystyki meczowe
27,73
36 wygranych
94 porażek
97,2
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2022/2023 ZII |
13 | 11 | 8 | 1 | 2 / 14 / -12 | 26 / 85 / -59 | |
RTL Lato 2022 ZII [wycofany] |
0 | 16 | 0 | 0 / 32 / -32 | 0 / 192 / -192 | ||
RTL Zima 2021/2022 FSZW |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 2 / 12 / -10 | |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV |
3 | 38 | 14 | 8 | 17 / 13 / 4 | 140 / 122 / 18 | |
RTL Lato 2021 ŚZW IV |
9 | 17 | 9 | 2 | 6 / 15 / -9 | 73 / 89 / -16 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWV |
11 | 25 | 14 | 3 | 8 / 22 / -14 | 93 / 138 / -45 | |
RTL Lato 2020 SZW III |
8 | 25 | 12 | 4 | 9 / 15 / -6 | 84 / 107 / -23 | |
RTL Lato 2019 SZWI |
10 | 12 | 8 | 2 | 4 / 12 / -8 | 47 / 86 / -39 | |
RTL Zima 2018/2019 Sparingi |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 0 / 12 / -12 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI |
9 | 23 | 13 | 4 | 10 / 19 / -9 | 107 / 132 / -25 | |
RTL Lato 2018 ŚZWVI |
8 | 13 | 9 | 2 | 4 / 15 / -11 | 58 / 107 / -49 | |
RTL Lato 2017 FŚZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 2 / 12 / -10 | |
RTL Lato 2017 sparingi |
0 | 3 | 1 | 1 | 2 / 1 / 1 | 9 / 8 / 1 | |
RTL Lato 2017 ŚZWIV |
4 | 16 | 9 | 3 | 7 / 13 / -6 | 79 / 99 / -20 | |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII |
6 | 15 | 9 | 3 | 6 / 13 / -7 | 71 / 98 / -27 | |
RTL Lato 2016 ŚZWIII |
9 | 11 | 5 | 3 | 6 / 5 / 1 | 40 / 42 / -2 | |
R A Z E M | 212 | 130 | 36 | 81 / 195 / -114 | 831 / 1341 / -510 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Baranowski Michal | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
05/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
03/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
23/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
14/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Podmokły Dariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
03/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
05/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Pawela Bartosz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Frączek Filip | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
11/06/2022 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Rivera Arturo | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
05/06/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
23/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FSZW ligowy |
Salwa Albert | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
10/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Mazan Jan | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:4 | -:- | -:- | |
04/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Marczyk Artur | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Gołąb Jacek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/03/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 1:2 | 5:7 | 7:5 | 3:6 | -:- | |
13/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Babiarz Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 (1) | -:- | -:- | |
06/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Najman Daniel | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
02/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Bukowicki Wojciech | H2H | 2:1 | 7:5 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 0:2 | 6:7 (2) | 0:6 | -:- | -:- | |
12/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Mołoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
28/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
27/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Karim Alan | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
13/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Dywan Damian | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
05/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Siwek Adam | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
29/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Majek Michał | H2H | 1:3 | 1:6 | 6:4 | 6:7 | -:- | |
08/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Ziomek Piotr | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
01/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
25/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
10/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
09/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Mróz Łukasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
22/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
17/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
14/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Koper Adrian | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
27/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Papadopoulos Damian | H2H | 1:2 | 6:4 | 1:6 | -:- | -:- | |
20/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Mocniak Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Najman Daniel | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
29/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Mączka Marek | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
22/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Majek Michał | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/10/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Nykiel Paweł | H2H | 1:1 | 6:3 | 2:6 | -:- | -:- | |
09/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Pilch Waldemar | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/10/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Franczyk Anna | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
02/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Bubas Przemysław | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
29/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Guerra Cosimo | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
26/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Czarnota Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
12/08/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
08/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Zdeb Krzysztof Zdeb | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
02/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
25/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
11/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Huszno Mariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
10/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Gutowski Zbigniew | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Wesołowski Robert | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Gach Mariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
03/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Kita Kacper | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
17/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Piotrowski Maciej | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | -:- | |
16/02/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
09/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Cawalowski Paolo | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
01/02/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Korzenny Wojciech | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | -:- | -:- | |
20/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Łotocki Łukasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
05/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:3 | 3:6 | -:- | |
21/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
15/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Chełmecki Patryk | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
08/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 Sparingi ligowy |
Yarkouski Stanislau | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
01/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:1 | 6:7 (5) | 6:3 | -:- | -:- | |
23/11/2018
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Imiołek Maciej | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
28/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
26/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
08/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Franaszek Jan | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Wróbel Anna | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
31/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Benda Szymon | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
26/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Piechura Stanisław | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
20/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Cawalowski Paolo | H2H | 0:2 | 6:7 (6) | 3:6 | -:- | -:- | |
17/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:1 | 7:5 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
12/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Michalik Jacek | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
30/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 FŚZW ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
12/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIV ligowy |
Mączka Marek | H2H | 1:2 | 7:6 (0) | 6:7 (8) | -:- | -:- | |
28/08/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIV ligowy |
Paszek Szymon | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
21/08/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIV ligowy |
Korzenny Wojciech | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/08/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 sparingi ligowy |
Grudzień Maciej | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/08/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIV ligowy |
Janowiec Tomasz | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/07/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIV ligowy |
Pamuła Łukasz | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:4 | -:- | |
25/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIV ligowy |
Błyskal Tomasz | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
12/06/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIV ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
05/06/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIV ligowy |
Michalik Jacek | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
22/05/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIV ligowy |
Strojniak Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
19/03/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
07/03/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Mączka Marek | H2H | 0:2 | 4:6 | 6:7 (8) | -:- | -:- | |
05/03/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Kozik Tomasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
01/02/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Gabryszak Mariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
28/01/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
14/01/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | 7:5 | -:- | |
31/12/2016
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Rzepka Mariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
03/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/11/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
12/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
03/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:4 | -:- | -:- | |
02/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Kędzierski Artur | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/05/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Skoczek Mateusz | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/05/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Kowalczyk Jacek | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Wolff-Zdzienicki Jan | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Kusek Paweł | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Wrona Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Marcjan Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Sułkowski Piotr | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Pietrusa Kajetan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Nowak Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Rumian Maciej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWIV ligowy |
Kusnierz Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Brzeski Jacek | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Salwa Albert | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |