Relaksmisja Tennis League Lato 2024
O sezonie
Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Lato 2024 trwają od 01/05/2024 do 16/11/2024.
Pula nagród 60 000zł
Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.
Statystyki
Grupy / Playoffy
Top Pro I
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anioł Mateusz | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 17 | 22 | -5 |
2 | Inglot Damian | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 4 | 8 |
3 | Wyrębkiewicz Karol | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 7 | 5 |
Top Pro II
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowak Bartłomiej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Motak Zbigniew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Molenda Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pro I
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mleczko Rafał | 11 | 3 | 3 | 6 | 1 | 5 | 40 | 15 | 25 |
2 | Fletcher Cidad Adrian | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 25 | 15 | 10 |
3 | Dujka Konrad | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 13 | 6 | 7 |
Pro II
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sułkowski Piotr | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 9 |
2 | Hełmecka Paulina | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 |
3 | Łukasik Janusz | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 6 | 12 | -6 |
Pro III
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Najdyhor Hubert | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 |
2 | Lisowski Kacper | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 13 | 10 | 3 |
3 | Kozub Tomasz | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 10 | 13 | -3 |
Pro IV
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wątroba Jakub | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 24 | 14 | 10 |
2 | Tymura Tomasz | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 1 | 11 |
3 | Mazurkiewicz Szymon | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | -4 | 7 | 24 | -17 |
Pro V
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bałaziński Michał | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 9 |
2 | Meinguer Enrique | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 3 | 12 | -9 |
3 | Nowacki Wiktor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zaawansowana I
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabryszak Mariusz | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 14 | 12 | 2 |
2 | Budziński Jakub | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 12 | 14 | -2 |
3 | Podmokły Dariusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zaawansowana II
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grzybowski Michał | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 9 |
2 | Panek Bartosz | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 3 | 12 | -9 |
3 | Nosal Aneta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zaawansowana III
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Franczyk Anna | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 18 | 16 | 2 |
2 | Polak Michal | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 |
3 | Szczepkowski Miłosz | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 9 | 8 | 1 |
Zaawansowana IV
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowakowski Grzegorz | 15 | 4 | 4 | 8 | 1 | 7 | 54 | 26 | 28 |
2 | Gnutek Maciek | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 19 | 32 | -13 |
3 | Wesołowski Jakub | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 18 | 16 | 2 |
Zaawansowana V
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuźniar Maciej | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 1 | 11 |
2 | Burlakova Viktoria | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 9 |
3 | Grubich Michał | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 |
Zaawansowana VI
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kmita Kamil | 12 | 3 | 3 | 6 | 0 | 6 | 37 | 15 | 22 |
2 | Marcisz Marcin | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 24 | 12 | 12 |
3 | Zamorski Antoni | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | -4 | 7 | 24 | -17 |
Kobiety Zaawansowana I
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stolarczyk Aleksandra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Silarska Aleksandra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Suchy Wiktoria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kobiety Zaawansowana II
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walska Gabriela | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 1 | 11 |
2 | Morawska Marta | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | 12 | -11 |
3 | Panuś Joanna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Średnio-zaawansowana Wyższa I
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gonet Szymon | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 5 | 7 |
2 | Bednarczyk Rafał | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 14 | 11 | 3 |
3 | Rudko Rafał | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 |
Średnio-zaawansowana Wyższa II
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ochyński Paweł | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Mazan Jan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Pająk Tomasz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Średnio-zaawansowana Wyższa III
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pruś Krzysztof | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 24 | 7 | 17 |
2 | Kużaj Karol | 8 | 4 | 1 | 3 | 6 | -3 | 37 | 46 | -9 |
3 | Albuquerque Lucas | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 13 | 6 | 7 |
Średnio-zaawansowana Wyższa IV
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomula Andrzej | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 24 | 4 | 20 |
2 | Mielecka Krystyna | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 9 |
3 | Mikulski Filip | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 4 | 8 |
Średnio-zaawansowana Wyższa V
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barnaś Paweł | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 13 | 10 | 3 |
2 | Koszek Rafał | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 20 | 25 | -5 |
3 | Kurdziel Piotr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 12 | 10 | 2 |
Średnio-zaawansowana Wyższa VI
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobota Piotr | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 0 | 12 |
2 | Król Jacek | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | 12 | -12 |
3 | Szymczak Błażej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Średnio-zaawansowana Wyższa VII
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Majek Michał | 7 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 28 | 15 | 13 |
2 | Paprocki Piotr | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 7 | 5 |
3 | Rams Krzysiek | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 7 | 5 |
Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa I
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pyrich Justyna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Pycińska Katarzyna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sowińska Izabela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa II
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Garlicka Anna | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 4 | 8 |
2 | Klimek Renata | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 5 | 7 |
3 | Kochan Magdalena | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 5 | 12 | -7 |
Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa III
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtanowska Katarzyna | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 21 | 15 | 6 |
2 | Śliwa Aga | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 |
3 | Dyląg Justyna | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 8 | 13 | -5 |
Średnio-zaawansowana I
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wcisło Karol | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 5 | 7 |
2 | Żebro Tomasz | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 14 | 11 | 3 |
3 | Pasierb Daniel | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 11 | 14 | -3 |
Średnio-zaawansowana II
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malczyk Damian | 11 | 3 | 3 | 6 | 1 | 5 | 39 | 26 | 13 |
2 | Świerczek Mateusz | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 13 | 6 | 7 |
3 | Kędzior Maciek | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 15 | 14 | 1 |
Średnio-zaawansowana III
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymula Filip | 7 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 21 | 11 | 10 |
2 | Śliwa Aga | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 16 | 16 | 0 |
3 | Ackermann Kevin | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 9 |
Średnio-zaawansowana IV
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kępka Mateusz | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 |
2 | Paluszek Łukasz | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 19 | 24 | -5 |
3 | Kalawa Tomasz | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 11 | 11 | 0 |
Średnio-zaawansowana V
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaczor Michał | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 19 | 20 | -1 |
2 | Brzuchacz Artur | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 |
3 | Żymła Dawid | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 21 | 25 | -4 |
Średnio-zaawansowana VI
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bożek Oskar | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 9 |
2 | Bakhur Bohdan | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 4 | 8 |
3 | Kącki Konrad | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 5 | 7 |
Średnio-zaawansowana VII
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orzeł Radosław | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 26 | 17 | 9 |
2 | Balicki Wojciech | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 9 | 13 | -4 |
3 | Niewierko Grzegorz | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 8 | 13 | -5 |
Kobiety Średnio-zaawansowana I
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radwańska Katarzyna | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 4 | 8 |
2 | Peek Barbara | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 4 | 12 | -8 |
3 | Mika Agnieszka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kobiety Średnio-zaawansowana II
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bałazińska Marta | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 |
2 | Kalińska Dominika | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 6 | 12 | -6 |
3 | Rybczyńska Monika | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kobiety Średnio-zaawansowana III
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szydłowska Agata | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 13 | 6 | 7 |
2 | Panuś Paulina | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 6 | 13 | -7 |
3 | Strojny Małgorzata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Deblowa Pro
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radwan M. / Piątek M. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Piszczkiewicz N. / Rodriguez A. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Papadopoulos D. / Sekuła M. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Deblowa Zaawansowana I
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kusek P. / Stachurski B. | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 16 | 14 | 2 |
2 | Rivera A. / Meinguer E. | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 14 | 16 | -2 |
3 | Nowakowski G. / Krotsch G. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Deblowa Zaawansowana II
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szurman M. / Ryt B. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sadowski P. / Kruk A. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Szydło T. / Pływacz M. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Debel Średniozaawansowany
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paluch E. / Paluch J. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Olesińska M. / Rojewski J. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Pędziwiatr E. / Hypnar J. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Debel Kobiety i Mikst
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gnutek D. / Gnutek M. | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 5 | 7 |
2 | Mazurek K. / Rybczyńska M. | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 13 | 7 | 6 |
3 | Paluch E. / Dyląg J. | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 7 | 13 | -6 |
Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa
Maj 2024
Miejsce | Zawodnik | Grupa | Rozegrane mecze |
---|---|---|---|
1 | Grzegorz Nowakowski | Zaawansowana IV | 4 |
2 | Karol Kużaj | Średnio-zaawansowana Wyższa III | 4 |
3 | Rafał Mleczko | Pro I | 3 |
4 | Kamil Kmita | Zaawansowana VI | 3 |
5 | Maciek Gnutek | Zaawansowana IV | 3 |
6 | Damian Malczyk | Średnio-zaawansowana II | 3 |
7 | Aga Śliwa | Średnio-zaawansowana III, Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa III | 3 |
8 | Michał Majek | Średnio-zaawansowana Wyższa VII | 2 |
9 | Anna Franczyk | Zaawansowana III | 2 |
10 | Jakub Wesołowski | Zaawansowana IV | 2 |
Maj 2024
Miejsce | Zawodnik | Grupa | Rozegrane mecze |
---|---|---|---|
1 | Kusek P. / Stachurski B. | Deblowa Zaawansowana I | 1 |
2 | Mazurek K. / Rybczyńska M. | Debel Kobiety i Mikst | 1 |
3 | Rivera A. / Meinguer E. | Deblowa Zaawansowana I | 1 |
4 | Trzcinska J. / Kucharzak N. | Debel Kobiety i Mikst | 1 |
5 | Gnutek D. / Gnutek M. | Debel Kobiety i Mikst | 1 |
6 | Paluch E. / Dyląg J. | Debel Kobiety i Mikst | 1 |