Finał Średnio-zaawansowana wyższa (FSZW)
Relaksmisja Tennis League Lato 2020
Zwycięzcy
I MIEJSCE
II MIEJSCE
Tobiasz Kałkowski
16 zwycięstw / 17 meczów / 208 wygranych gemów
III MIEJSCE
Jaromir Pichowski
16 zwycięstw / 17 meczów / 218 wygranych gemów
Mecze
Poziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 25/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Guerra Cosimo |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:0 | 02:15 |
O 3 miejsce | 25/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pichowski Jaromir |
vs |
Nosal Aneta |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:0 | 02:05 |
1/2 finału | 24/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Pichowski Jaromir |
2:0 | 7:6 (4) | 7:5 | -:- | 03:00 |
1/2 finału | 24/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Guerra Cosimo |
vs |
Nosal Aneta |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:10 |
1/4 finału | 18/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nosal Aneta |
vs |
Franczyk Anna |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:15 |
1/4 finału | 18/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pichowski Jaromir |
vs |
Włodarczyk Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:45 |
1/4 finału | 18/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Budzik Piotr |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
1/4 finału | 18/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bubas Przemysław |
vs |
Guerra Cosimo |
1:2 | 6:4 | 1:6 | 5:7 | 04:13 |
1/8 finału | 17/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kita Kacper |
vs |
Nosal Aneta |
1:2 | 6:3 | 2:6 | 1:6 | 02:20 |
1/8 finału | 17/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nagar Nikunj |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:45 |
1/8 finału | 17/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wesołowski Jakub |
vs |
Guerra Cosimo |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
1/8 finału | 17/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pichowski Jaromir |
vs |
Mika Karol |
2:0 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | 01:40 |
1/8 finału | 17/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Śliwka Tomasz |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:2 | 02:20 |
1/8 finału | 17/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bubas Przemysław |
vs |
Gołda Maria |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:10 |
1/8 finału | 17/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Budzik Piotr |
vs |
Niedźwiedzki Mateusz |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:50 |
1/8 finału | 17/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biel Marek |
vs |
Włodarczyk Tomasz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
1/16 finału | 16/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Śliwka Tomasz |
vs |
Janus Piotr |
2:1 | 2:6 | 7:5 | 6:0 | 02:30 |
1/16 finału | 16/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gołda Maria |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:40 |
1/16 finału | 16/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Guerra Cosimo |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:35 |
1/16 finału | 16/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Mika Karol |
1:2 | 6:4 | 5:7 | 3:6 | 03:40 |
1/16 finału | 16/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziuba Michał |
vs |
Włodarczyk Tomasz |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:25 |
1/16 finału | 16/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nosal Aneta |
vs |
Szurman Mateusz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:50 |
1/16 finału | 16/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Padoan Fabio |
vs |
Wesołowski Jakub |
1:2 | 4:6 | 6:2 | 1:6 | 02:15 |
1/16 finału | 16/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Franczyk Anna |
vs |
Maguński Kamil |
2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | 02:20 |
1/16 finału | 16/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Chmielewski Maciej |
2:0 | 7:6 (5) | 7:5 | -:- | 03:05 |
1/16 finału | 16/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Skąpski Jan |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.