Średnio-zaawansowana wyższa IV (SZW IV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nagar Nikunj | 47 | 12 | 12 | 24 | 1 | 23 | 152 | 59 | 93 |
2 | Kurowska - Harmatys Alicja | 43 | 13 | 10 | 20 | 6 | 14 | 142 | 79 | 63 |
3 | Janus Piotr | 40 | 11 | 10 | 21 | 4 | 17 | 135 | 66 | 69 |
4 | Mączka Marek | 38 | 13 | 9 | 18 | 10 | 8 | 130 | 95 | 35 |
5 | Dudek Maciej | 38 | 13 | 8 | 18 | 11 | 7 | 156 | 100 | 56 |
6 | Nowak Paweł | 38 | 13 | 8 | 17 | 10 | 7 | 127 | 93 | 34 |
7 | Szczypczyk Adrian | 36 | 13 | 8 | 18 | 13 | 5 | 145 | 124 | 21 |
8 | Jelonek Dominik | 35 | 12 | 7 | 16 | 10 | 6 | 122 | 81 | 41 |
9 | Gach Mariusz | 24 | 11 | 4 | 10 | 15 | -5 | 94 | 99 | -5 |
10 | Pieroń Agnieszka | 21 | 12 | 3 | 6 | 18 | -12 | 69 | 113 | -44 |
11 | Mikulski Filip | 17 | 11 | 2 | 4 | 18 | -14 | 52 | 108 | -56 |
12 | Kozik Tomasz | 14 | 8 | 2 | 4 | 12 | -8 | 54 | 73 | -19 |
Rudko Rafał [wycofany] | 4 | 13 | 1 | 2 | 24 | -22 | 12 | 144 | -132 | |
Michalski Łukasz [wycofany] | 0 | 13 | 0 | 0 | 26 | -26 | 0 | 156 | -156 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mikulski Filip |
vs |
Janus Piotr |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
10/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Janus Piotr |
vs |
Gach Mariusz |
2:1 | 6:4 | 3:6 | (10:4) | 02:00 |
09/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Mączka Marek |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
07/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jelonek Dominik |
vs |
Gach Mariusz |
1:2 | 3:6 | 6:0 | (7:10) | 02:00 |
04/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Janus Piotr |
vs |
Jelonek Dominik |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
03/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Nagar Nikunj |
0:2 | 3:6 | 6:7 (7) | -:- | 02:00 |
30/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nagar Nikunj |
vs |
Szczypczyk Adrian |
2:1 | 6:7 (5) | 6:3 | 7:5 | 03:30 |
27/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jelonek Dominik |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
26/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kozik Tomasz |
vs |
Nagar Nikunj |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
26/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pieroń Agnieszka |
vs |
Janus Piotr |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 02:00 |
20/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Mączka Marek |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
16/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Dudek Maciej |
2:0 | 7:5 | 7:6 (4) | -:- | 03:00 |
15/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kozik Tomasz |
vs |
Szczypczyk Adrian |
0:2 | 3:6 | 6:7 (4) | -:- | 02:00 |
15/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mikulski Filip |
vs |
Pieroń Agnieszka |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
13/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Nagar Nikunj |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
12/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nagar Nikunj |
vs |
Mikulski Filip |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 02:00 |
12/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pieroń Agnieszka |
vs |
Szczypczyk Adrian |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
10/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Janus Piotr |
vs |
Mączka Marek |
1:2 | 6:4 | 6:7 (5) | (4:10) | 02:00 |
10/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jelonek Dominik |
vs |
Szczypczyk Adrian |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:45 |
06/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nagar Nikunj |
vs |
Jelonek Dominik |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
06/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Janus Piotr |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
06/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szczypczyk Adrian |
vs |
Gach Mariusz |
2:1 | 2:6 | 7:5 | 7:5 | 03:00 |
04/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
04/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nagar Nikunj |
vs |
Gach Mariusz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
04/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Jelonek Dominik |
vs |
Mączka Marek |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
31/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szczypczyk Adrian |
vs |
Dudek Maciej |
2:1 | 1:6 | 7:5 | 6:3 | 02:00 |
27/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maciej |
vs |
Mikulski Filip |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
23/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Szczypczyk Adrian |
1:2 | 7:5 | 3:6 | (3:10) | 02:00 |
21/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Szczypczyk Adrian |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
20/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szczypczyk Adrian |
vs |
Mączka Marek |
1:2 | 3:6 | 7:5 | (7:10) | 02:00 |
17/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nagar Nikunj |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
14/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Janus Piotr |
vs |
Szczypczyk Adrian |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
13/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Kozik Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
11/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Janus Piotr |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
10/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mikulski Filip |
vs |
Szczypczyk Adrian |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
09/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieroń Agnieszka |
vs |
Nagar Nikunj |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
05/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kozik Tomasz |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
01/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Janus Piotr |
1:2 | 6:7 (5) | 6:4 | 4:6 | 03:00 |
31/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Gach Mariusz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
29/07/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Jelonek Dominik |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/07/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Michalski Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kozik Tomasz |
vs |
Mączka Marek |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
23/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Mączka Marek |
0:2 | 6:7 (7) | 3:6 | -:- | 03:30 |
21/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pieroń Agnieszka |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
19/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pieroń Agnieszka |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
18/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mączka Marek |
vs |
Nagar Nikunj |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
17/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pieroń Agnieszka |
vs |
Jelonek Dominik |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
13/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Mikulski Filip |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
12/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Rudko Rafał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
12/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Pieroń Agnieszka |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:40 |
11/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Pieroń Agnieszka |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
05/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Mikulski Filip |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
04/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Gach Mariusz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
03/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Dudek Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
28/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pieroń Agnieszka |
vs |
Mączka Marek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:20 |
28/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kozik Tomasz |
vs |
Nowak Paweł |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
27/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mączka Marek |
vs |
Michalski Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Jelonek Dominik |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:45 |
25/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Jelonek Dominik |
vs |
Dudek Maciej |
1:2 | 6:4 | 4:6 | 2:6 | 02:30 |
21/06/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Gach Mariusz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mikulski Filip |
vs |
Jelonek Dominik |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
19/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mączka Marek |
vs |
Gach Mariusz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
18/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Michalski Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
14/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mikulski Filip |
vs |
Mączka Marek |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
13/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Łukasz |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Pieroń Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Mączka Marek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Kozik Tomasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Nowak Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Michalski Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Szczypczyk Adrian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Mikulski Filip |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Michalski Łukasz |
vs |
Kozik Tomasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Michalski Łukasz |
vs |
Nowak Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Michalski Łukasz |
vs |
Janus Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Michalski Łukasz |
vs |
Nagar Nikunj |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Michalski Łukasz |
vs |
Mikulski Filip |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Nagar Nikunj |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Michalski Łukasz |
vs |
Szczypczyk Adrian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Janus Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Jelonek Dominik |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Rudko Rafał |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Michalski Łukasz |
vs |
Pieroń Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.