Zaawansowana II (ZII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baranowski Michal | 46 | 12 | 11 | 23 | 2 | 21 | 145 | 48 | 97 |
2 | Zając Michał | 43 | 12 | 10 | 21 | 4 | 17 | 140 | 64 | 76 |
3 | Szuster Sergiusz | 42 | 12 | 10 | 20 | 4 | 16 | 130 | 69 | 61 |
4 | Szydło Tomasz | 41 | 13 | 10 | 21 | 9 | 12 | 137 | 75 | 62 |
5 | Wójcik Dariusz | 40 | 13 | 10 | 20 | 9 | 11 | 142 | 108 | 34 |
6 | Podmokły Dariusz | 30 | 12 | 5 | 13 | 14 | -1 | 128 | 103 | 25 |
7 | Pawela Bartosz | 29 | 11 | 6 | 14 | 12 | 2 | 95 | 92 | 3 |
8 | Mirocha Jakub | 20 | 10 | 3 | 8 | 15 | -7 | 82 | 97 | -15 |
9 | Nowak Paweł | 18 | 10 | 3 | 6 | 15 | -9 | 61 | 102 | -41 |
10 | Dobosz Jakub | 16 | 8 | 3 | 6 | 11 | -5 | 52 | 80 | -28 |
11 | Matysik Kacper | 13 | 10 | 1 | 3 | 18 | -15 | 58 | 110 | -52 |
12 | Zemowski Paweł | 11 | 8 | 1 | 2 | 14 | -12 | 26 | 85 | -59 |
L. P. [wycofany] | 17 | 8 | 3 | 8 | 12 | -4 | 68 | 75 | -7 | |
Kołodziejczyk Jakub [wycofany] | 0 | 13 | 0 | 0 | 26 | -26 | 0 | 156 | -156 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szuster Sergiusz |
vs |
Zając Michał |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:40 |
08/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
07/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zając Michał |
vs |
Mirocha Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
02/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Baranowski Michal |
vs |
Mirocha Jakub |
2:0 | 7:6 (3) | 6:1 | -:- | 02:00 |
02/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mirocha Jakub |
vs |
Pawela Bartosz |
1:2 | 6:3 | 3:6 | (6:10) | 01:30 |
01/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szuster Sergiusz |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
01/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mirocha Jakub |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:1 | 7:6 (0) | 2:6 | (10:3) | 02:00 |
31/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zając Michał |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:10 |
29/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Szuster Sergiusz |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
26/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Baranowski Michal |
vs |
Matysik Kacper |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
26/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szuster Sergiusz |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 02:00 |
25/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Baranowski Michal |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
22/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Baranowski Michal |
vs |
Szuster Sergiusz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
19/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Baranowski Michal |
vs |
L. P. |
1:2 | 6:4 | 4:6 | (8:10) | 02:00 |
16/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Zając Michał |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:3 | 03:00 |
12/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Baranowski Michal |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Matysik Kacper |
vs |
Nowak Paweł |
0:2 | 6:7 (3) | 2:6 | -:- | 02:00 |
11/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Baranowski Michal |
vs |
Szydło Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
10/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mirocha Jakub |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 02:00 |
09/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Dariusz |
vs |
Mirocha Jakub |
2:1 | 6:3 | 1:6 | (11:9) | 01:30 |
06/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szuster Sergiusz |
vs |
Mirocha Jakub |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
05/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Mirocha Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:20 |
05/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Baranowski Michal |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
04/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
25/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zając Michał |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
24/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Dariusz |
vs |
L. P. |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
23/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szuster Sergiusz |
vs |
Szydło Tomasz |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
19/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Matysik Kacper |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:10 |
18/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Baranowski Michal |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
06/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Dariusz |
vs |
Szuster Sergiusz |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
05/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:45 |
04/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podmokły Dariusz |
vs |
Szuster Sergiusz |
0:2 | 6:7 (2) | 3:6 | -:- | 02:00 |
03/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Szydło Tomasz |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:10 |
03/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szuster Sergiusz |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
03/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zając Michał |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:10 |
28/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podmokły Dariusz |
vs |
Szydło Tomasz |
1:2 | 6:3 | 1:6 | (14:16) | 01:40 |
28/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zając Michał |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Pawela Bartosz |
2:1 | 2:6 | 6:2 | (10:1) | 02:00 |
23/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zemowski Paweł |
vs |
Szuster Sergiusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
22/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Baranowski Michal |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:0 | 7:6 (5) | 6:3 | -:- | 02:00 |
20/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zając Michał |
vs |
L. P. |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:45 |
16/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Dariusz |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
15/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Pawela Bartosz |
1:2 | 2:6 | 6:2 | (6:10) | 01:30 |
14/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podmokły Dariusz |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
13/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zając Michał |
vs |
Wójcik Dariusz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
13/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szuster Sergiusz |
vs |
Matysik Kacper |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
03/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Dariusz |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 01:30 |
30/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Dariusz |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
30/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zając Michał |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
28/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Wójcik Dariusz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
22/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zając Michał |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pawela Bartosz |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:0 | 7:6 (7) | 6:3 | -:- | 02:30 |
09/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zając Michał |
vs |
Matysik Kacper |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:10 |
05/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pawela Bartosz |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
29/11/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wójcik Dariusz |
vs |
Matysik Kacper |
2:0 | 6:3 | 7:6 (1) | -:- | 02:00 |
27/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Dariusz |
vs |
Pawela Bartosz |
2:1 | 6:4 | 5:7 | (10:8) | 02:00 |
26/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
L. P. |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (10:8) | 02:00 |
24/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pawela Bartosz |
vs |
Matysik Kacper |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
21/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Dariusz |
vs |
Szydło Tomasz |
2:0 | 6:4 | 7:6 (4) | -:- | 02:00 |
20/11/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Podmokły Dariusz |
vs |
L. P. |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/11/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Mirocha Jakub |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:00 |
18/11/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Matysik Kacper |
vs |
L. P. |
1:2 | 1:6 | 7:6 (6) | (3:10) | 01:30 |
17/11/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wójcik Dariusz |
vs |
Podmokły Dariusz |
2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:4 | 02:00 |
16/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
L. P. |
vs |
Szydło Tomasz |
1:2 | 1:6 | 6:4 | (7:10) | 01:45 |
13/11/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Matysik Kacper |
vs |
Podmokły Dariusz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
10/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Baranowski Michal |
vs |
Wójcik Dariusz |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
03/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Podmokły Dariusz |
0:2 | 3:6 | 6:7 (4) | -:- | 02:00 |
27/04/2024 |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Szydło Tomasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Pawela Bartosz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Baranowski Michal |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Zemowski Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
L. P. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Podmokły Dariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Matysik Kacper |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Mirocha Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.