Średnio-zaawansowana wyższa IV (ŚZW IV)
Relaksmisja Tennis League Zima 2023/2024
O grupie
Grupa Średnio-zaawansowana wyższa IV rozgrywa swoje mecze od 08/11/2023 do 09/04/2024. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 12/04/2024 do 21/04/2024.
Pula nagród 60 000
Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
Miejsce w rankingu |
Punkty w rankingu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowakowski Grzegorz | 49 | 13 | 12 | 24 | 2 | 22 | 153 | 60 | 93 | 72 | 1322 |
2 | Gębarowski Łukasz | 38 | 13 | 9 | 18 | 10 | 8 | 144 | 104 | 40 | 138 | 1195 |
3 | Jopek Krystian | 37 | 12 | 9 | 19 | 9 | 10 | 127 | 91 | 36 | 208 | 1124 |
4 | Skotnicki Stanisław | 36 | 12 | 9 | 18 | 9 | 9 | 118 | 97 | 21 | 275 | 1062 |
5 | Pruś Krzysztof | 35 | 13 | 7 | 17 | 14 | 3 | 144 | 114 | 30 | 187 | 1144 |
6 | Sobczuk Rafał | 32 | 10 | 7 | 15 | 6 | 9 | 111 | 64 | 47 | 104 | 1253 |
7 | Dobek Mateusz | 32 | 12 | 7 | 16 | 13 | 3 | 125 | 113 | 12 | 174 | 1153 |
8 | Ćwikliński Robert | 29 | 11 | 6 | 15 | 12 | 3 | 111 | 94 | 17 | 214 | 1114 |
9 | Maciantowicz Maciej | 26 | 12 | 5 | 10 | 15 | -5 | 89 | 105 | -16 | 196 | 1138 |
10 | Rosiński Konrad | 24 | 11 | 4 | 11 | 15 | -4 | 107 | 111 | -4 | 173 | 1154 |
11 | Mielecka Krystyna | 21 | 12 | 2 | 7 | 20 | -13 | 97 | 135 | -38 | 321 | 967 |
12 | Sobota Piotr | 15 | 6 | 3 | 7 | 6 | 1 | 56 | 53 | 3 | 148 | 1183 |
13 | Pędziwiatr Edward | 15 | 12 | 1 | 2 | 22 | -20 | 50 | 135 | -85 | 209 | 1123 |
Bulak Michał [wycofany] | 0 | 13 | 0 | 0 | 26 | -26 | 0 | 156 | -156 | 212 | 1117 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09/04/2024 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Ćwikliński Robert |
2:1 | 2:6 | 7:6 (5) | (10:0) | 02:00 |
09/04/2024 14:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pędziwiatr Edward |
vs |
Maciantowicz Maciej |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:15 |
07/04/2024 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Maciantowicz Maciej |
1:2 | 6:4 | 6:7 (7) | (3:10) | 02:30 |
06/04/2024 11:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Maciantowicz Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:15 |
06/04/2024 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Mielecka Krystyna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:20 |
05/04/2024 20:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Dobek Mateusz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
05/04/2024 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Pruś Krzysztof |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
05/04/2024 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Jopek Krystian |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
03/04/2024 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Mielecka Krystyna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
29/03/2024 10:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
28/03/2024 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Ćwikliński Robert |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
28/03/2024 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Rosiński Konrad |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/03/2024 20:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Rosiński Konrad |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:40 |
24/03/2024 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:40 |
24/03/2024 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Skotnicki Stanisław |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- |
23/03/2024 12:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Skotnicki Stanisław |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:40 |
16/03/2024 15:00 Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Maciantowicz Maciej |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- |
16/03/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Ćwikliński Robert |
2:1 | 6:3 | 2:6 | (10:5) | 02:00 |
15/03/2024 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 1:6 | 6:7 (2) | -:- | 02:00 |
13/03/2024 20:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Rosiński Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
10/03/2024 19:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
09/03/2024 16:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Jopek Krystian |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
03/03/2024 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Sobota Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
02/03/2024 14:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Skotnicki Stanisław |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
01/03/2024 20:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Sobczuk Rafał |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:2 | 02:00 |
26/02/2024 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Pędziwiatr Edward |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:20 |
24/02/2024 07:00 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jopek Krystian |
vs |
Ćwikliński Robert |
2:1 | 4:6 | 7:5 | (10:8) | -:- |
23/02/2024 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Rosiński Konrad |
1:2 | 6:4 | 2:6 | 3:6 | 03:00 |
23/02/2024 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Pędziwiatr Edward |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:45 |
18/02/2024 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Pędziwiatr Edward |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
18/02/2024 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Bulak Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
18/02/2024 14:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Ćwikliński Robert |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
17/02/2024 19:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Sobczuk Rafał |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
10/02/2024 12:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Skotnicki Stanisław |
1:2 | 3:6 | 7:6 (7) | (6:10) | 02:15 |
10/02/2024 20:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Pruś Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
10/02/2024 17:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Jopek Krystian |
vs |
Sobczuk Rafał |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
07/02/2024 10:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Rosiński Konrad |
2:1 | 3:6 | 7:5 | (10:7) | 02:00 |
04/02/2024 14:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Rosiński Konrad |
2:1 | 7:6 (3) | 4:6 | 6:2 | 02:15 |
03/02/2024 15:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 2:6 | 6:7 (9) | -:- | 02:00 |
02/02/2024 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Pędziwiatr Edward |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
02/02/2024 15:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Sobota Piotr |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:2 | 02:40 |
28/01/2024 11:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sobczuk Rafał |
vs |
Rosiński Konrad |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/01/2024 19:00 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jopek Krystian |
vs |
Dobek Mateusz |
2:1 | 6:1 | 5:7 | (10:3) | -:- |
27/01/2024 18:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Sobota Piotr |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
22/01/2024 13:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rosiński Konrad |
vs |
Pędziwiatr Edward |
2:0 | 6:2 | 7:6 (3) | -:- | 01:40 |
21/01/2024 13:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:35 |
20/01/2024 15:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Jopek Krystian |
vs |
Maciantowicz Maciej |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- |
20/01/2024 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ćwikliński Robert |
vs |
Rosiński Konrad |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:6) | -:- |
18/01/2024 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Pruś Krzysztof |
2:1 | 7:5 | 4:6 | 6:3 | 02:40 |
13/01/2024 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Dobek Mateusz |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
12/01/2024 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Dobek Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
06/01/2024 18:30 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jopek Krystian |
vs |
Mielecka Krystyna |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (10:8) | 02:00 |
04/01/2024 20:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Pędziwiatr Edward |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
02/01/2024 13:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Ćwikliński Robert |
0:2 | 2:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- |
31/12/2023 10:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Sobota Piotr |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
30/12/2023 12:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Pędziwiatr Edward |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
30/12/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Skotnicki Stanisław |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
22/12/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Maciantowicz Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
17/12/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ćwikliński Robert |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- |
16/12/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ćwikliński Robert |
vs |
Pędziwiatr Edward |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- |
13/12/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Bulak Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
09/12/2023 17:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Jopek Krystian |
vs |
Sobota Piotr |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
08/12/2023 18:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Dobek Mateusz |
1:2 | 3:6 | 7:5 | 4:6 | 03:00 |
03/12/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Ćwikliński Robert |
1:2 | 6:4 | 6:7 (9) | 4:6 | 03:15 |
03/12/2023 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
02/12/2023 18:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gębarowski Łukasz |
vs |
Jopek Krystian |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
29/11/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Pędziwiatr Edward |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:15 |
25/11/2023 15:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Maciantowicz Maciej |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:45 |
19/11/2023 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pruś Krzysztof |
vs |
Jopek Krystian |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:4) | 01:45 |
11/11/2023 18:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jopek Krystian |
vs |
Pędziwiatr Edward |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Pędziwiatr Edward |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Ćwikliński Robert |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Gębarowski Łukasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Sobota Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Sobczuk Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Jopek Krystian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Maciantowicz Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Pruś Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Skotnicki Stanisław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Bulak Michał |
vs |
Mielecka Krystyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.