Średnio-zaawansowana III (SZ III)
Relaksmisja Tennis League Lato 2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mielecka Krystyna | 43 | 14 | 10 | 20 | 9 | 11 | 148 | 95 | 53 |
2 | Błaszczyk Bartłomiej | 42 | 13 | 10 | 21 | 8 | 13 | 149 | 83 | 66 |
3 | Lalik Jakub | 41 | 14 | 9 | 21 | 13 | 8 | 167 | 113 | 54 |
4 | Rojewski Jacek | 40 | 10 | 10 | 20 | 0 | 20 | 120 | 23 | 97 |
5 | Bożek Oskar | 39 | 13 | 9 | 19 | 10 | 9 | 137 | 95 | 42 |
6 | Van De Sompele Antony | 35 | 10 | 8 | 17 | 4 | 13 | 109 | 61 | 48 |
7 | Bujacz Jarosław | 29 | 9 | 7 | 14 | 5 | 9 | 95 | 53 | 42 |
8 | Ptasiński Grzegorz | 24 | 12 | 4 | 10 | 18 | -8 | 92 | 128 | -36 |
9 | Sasiak Jacek | 20 | 11 | 3 | 7 | 17 | -10 | 67 | 108 | -41 |
10 | Duda Rafał | 19 | 7 | 4 | 9 | 7 | 2 | 73 | 69 | 4 |
11 | Filipczyk Wiesław | 19 | 10 | 2 | 7 | 16 | -9 | 80 | 102 | -22 |
12 | Miglio Marco | 13 | 10 | 1 | 2 | 18 | -16 | 33 | 109 | -76 |
13 | Hajduk Paweł | 10 | 7 | 1 | 2 | 12 | -10 | 22 | 72 | -50 |
14 | Fornal Mateusz | 7 | 4 | 1 | 2 | 6 | -4 | 23 | 36 | -13 |
Bień Wojciech [wycofany] | 0 | 14 | 0 | 0 | 28 | -28 | 0 | 168 | -168 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bożek Oskar |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 7:6 | 6:0 | -:- | 02:00 |
10/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Van De Sompele Antony |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
10/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Duda Rafał |
vs |
Lalik Jakub |
2:1 | 3:6 | 7:5 | (12:10) | 02:00 |
10/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bożek Oskar |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bożek Oskar |
vs |
Miglio Marco |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
07/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bożek Oskar |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:10 |
03/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bożek Oskar |
vs |
Bujacz Jarosław |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
27/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bożek Oskar |
vs |
Lalik Jakub |
1:2 | 1:6 | 6:4 | 1:6 | 02:00 |
26/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Miglio Marco |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
23/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Van De Sompele Antony |
vs |
Miglio Marco |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
23/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
21/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bujacz Jarosław |
vs |
Miglio Marco |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:15 |
20/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Filipczyk Wiesław |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
1:2 | 4:6 | 6:1 | 4:6 | 02:00 |
19/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bujacz Jarosław |
vs |
Lalik Jakub |
2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:3 | 01:30 |
17/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bujacz Jarosław |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
14/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bujacz Jarosław |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
13/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Hajduk Paweł |
vs |
Filipczyk Wiesław |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:15 |
13/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Lalik Jakub |
2:1 | 5:7 | 6:4 | 6:2 | 02:20 |
12/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Filipczyk Wiesław |
vs |
Bujacz Jarosław |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
10/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sasiak Jacek |
vs |
Miglio Marco |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:30 |
08/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bujacz Jarosław |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
06/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Lalik Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Miglio Marco |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
06/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Sasiak Jacek |
2:1 | 7:6 (2) | 1:6 | (10:4) | 01:50 |
05/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Van De Sompele Antony |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
05/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rojewski Jacek |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
03/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Duda Rafał |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
03/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mielecka Krystyna |
vs |
Bujacz Jarosław |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:40 |
30/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Sasiak Jacek |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:1 | 3:6 | 6:4 | (10:5) | 01:30 |
29/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bożek Oskar |
vs |
Van De Sompele Antony |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
29/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Duda Rafał |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
28/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Duda Rafał |
2:1 | 6:7 (2) | 7:5 | 7:6 (3) | 03:50 |
23/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lalik Jakub |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:20 |
16/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:40 |
13/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Duda Rafał |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:50 |
08/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bożek Oskar |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 02:00 |
06/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bień Wojciech |
vs |
Lalik Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
02/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Fornal Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:10 |
01/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lalik Jakub |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:10 |
01/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bożek Oskar |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:1 | 6:2 | 2:6 | 6:2 | 02:00 |
31/07/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mielecka Krystyna |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:10 |
30/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Van De Sompele Antony |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:25 |
30/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:15 |
28/07/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bożek Oskar |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
26/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Bożek Oskar |
1:2 | 6:0 | 4:6 | 2:6 | 02:00 |
25/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mielecka Krystyna |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:40 |
24/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Van De Sompele Antony |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:15 |
19/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:10 |
19/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Lalik Jakub |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
18/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Fornal Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:40 |
17/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lalik Jakub |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:2 | 02:00 |
16/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Miglio Marco |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:25 |
15/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
13/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:10 |
12/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lalik Jakub |
vs |
Fornal Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
11/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lalik Jakub |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:0 | 02:00 |
11/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Van De Sompele Antony |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:50 |
09/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rojewski Jacek |
vs |
Miglio Marco |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
05/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:20 |
05/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Van De Sompele Antony |
vs |
Lalik Jakub |
2:0 | 6:1 | 7:6 (4) | -:- | 01:30 |
04/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Van De Sompele Antony |
2:1 | 6:3 | 6:7 (5) | (11:9) | 02:00 |
03/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Sasiak Jacek |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:10 |
27/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Miglio Marco |
vs |
Lalik Jakub |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
27/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Bożek Oskar |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:50 |
21/06/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mielecka Krystyna |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:40 |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Bujacz Jarosław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Filipczyk Wiesław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Miglio Marco |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Sasiak Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Hajduk Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Fornal Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Bożek Oskar |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Mielecka Krystyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Duda Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/05/2024 |
Bień Wojciech |
vs |
Van De Sompele Antony |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.