Relaksmisja Tennis League Lato 2021

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Lato 2021 trwają od 01/06/2021 do 30/10/2021.

Wyjazdy na turnieje i nagrody rzeczowe o łącznej wartości 50 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek oraz w regulaminie finałów.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Finał Top Pro

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Inglot Damian - zdjęcie profilowe
Inglot Damian
2:1 6:7 (4) 6:1 (10:6) 01:45
1/4 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
vs Podosek Patryk - zdjęcie profilowe
Podosek Patryk
2:0 6:3 6:1 -:- 01:00

Top Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bartosz Dominik 51 15 12 25 7 18 177 93 84
2 Fijałkowski Mariusz 48 15 12 24 9 15 166 103 63
3 Inglot Damian 42 12 11 22 5 17 151 77 74

Finał Pro

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 17/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Pięta Piotr - zdjęcie profilowe
Pięta Piotr
2:0 7:6 (4) 7:5 -:- 01:50

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Figiel Marcin 47 14 11 23 6 17 153 101 52
2 Wojdyło Jan 44 13 11 23 7 16 147 99 48
3 Pięta Piotr 43 12 11 23 5 18 152 97 55

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Motak Zbigniew 52 13 13 26 0 26 160 50 110
2 Mleczko Rafał 48 15 12 25 10 15 180 112 68
3 Noga Paweł 45 12 11 22 2 20 137 44 93

Finał Zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/8 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gołda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gołda Grzegorz
vs Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe
Szydło Tomasz
0:2 2:6 2:6 -:- 01:20
1/8 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Huralskyi Bohdan - zdjęcie profilowe
Huralskyi Bohdan
vs Kuźniar Maciej - zdjęcie profilowe
Kuźniar Maciej
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
1/8 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
vs Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe
Pękalski Aleksander
0:1 6:7 (3) 0:0 (1) -:- 01:40
1/8 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Papadopoulos Damian - zdjęcie profilowe
Papadopoulos Damian
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
0:2 6:7 (2) 4:6 -:- 02:00

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szuster Sergiusz 48 13 12 25 4 21 167 85 82
2 Zając Michał 45 13 12 25 7 18 151 87 64
3 Chmielewski Piotr 42 12 10 22 6 16 159 99 60

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dubiel Sebastian 41 12 10 22 7 15 143 106 37
2 Kałkowski Tobiasz 36 10 9 19 4 15 118 62 56
3 Pękalski Aleksander 36 12 9 18 9 9 119 96 23

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Budzik Piotr 38 10 9 19 2 17 125 51 74
2 Wojdacki Igor 29 10 6 13 8 5 103 72 31
3 Meinguer Enrique 27 9 7 14 7 7 93 76 17

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szydło Tomasz 42 12 11 22 5 17 129 71 58
2 Papadopoulos Damian 31 10 8 16 6 10 108 80 28
3 Bułka Jarosław 31 9 7 16 5 11 110 57 53

Finał Średnio-zaawansowana wyższa

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/8 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Sousa Jose - zdjęcie profilowe
Sousa Jose
vs Kowalski Natan - zdjęcie profilowe
Kowalski Natan
0:2 2:6 1:6 -:- 01:15
1/8 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
vs Ziomek Piotr - zdjęcie profilowe
Ziomek Piotr
0:2 1:6 6:7 (4) -:- 01:40
1/8 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Karim Alan - zdjęcie profilowe
Karim Alan
vs Nowak Paweł - zdjęcie profilowe
Nowak Paweł
0:2 3:6 2:6 -:- 01:40
1/8 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jarzyna Dominik - zdjęcie profilowe
Jarzyna Dominik
vs Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
0:2 1:6 2:6 -:- 01:20

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Niedźwiedzki Mateusz 48 14 12 26 8 18 176 107 69
2 Dudek Maciej 42 14 10 21 11 10 144 107 37
3 Czarnota Michał 40 12 9 20 7 13 140 74 66

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Job Franciszek 52 14 13 28 4 24 177 99 78
2 Sulkowski Piotr 40 14 9 19 12 7 157 126 31
3 Kurowska - Harmatys Alicja 33 11 6 16 10 6 129 110 19

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Urbańczyk Michał 46 12 12 24 2 22 147 50 97
2 Mazurkiewicz Szymon 46 12 11 23 2 21 148 58 90
3 Wójcik Dariusz 31 10 7 15 7 8 112 86 26

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Ziomek Piotr 49 13 13 26 3 23 162 75 87
2 Jarzyna Dominik 47 13 11 24 5 19 156 76 80
3 Siwek Adam 42 12 10 22 6 16 144 80 64

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Drozdowski Dominik 46 13 11 23 5 18 145 84 61
2 Kowalski Natan 45 13 11 23 6 17 158 91 67
3 Cisło Przemysław 43 12 10 21 4 17 140 83 57

Średnio-zaawansowana wyższa VI

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Karim Alan 51 14 13 27 5 22 179 80 99
2 Masamvu Christiner 47 14 12 26 9 17 162 98 64
3 Rojewski Jacek 45 12 11 23 3 20 151 59 92

Finał Średnio-zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 17/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Słobodzian Krystian - zdjęcie profilowe
Słobodzian Krystian
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
1/4 finału 17/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Karnath Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Karnath Bartłomiej
vs Dywan Damian - zdjęcie profilowe
Dywan Damian
0:2 1:6 0:6 -:- 01:05
1/8 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Machaj Piotr - zdjęcie profilowe
Machaj Piotr
vs Bukowicki Wojciech - zdjęcie profilowe
Bukowicki Wojciech
0:2 6:7 (3) 4:6 -:- 01:30
1/8 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
vs Smoleński Michał - zdjęcie profilowe
Smoleński Michał
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mołoń Krzysztof 53 14 14 27 3 24 176 56 120
2 Bożek Oskar 49 13 12 25 3 22 154 59 95
3 Jewuła Barbara 45 14 10 22 9 13 149 81 68

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dywan Damian 59 15 15 30 1 29 180 40 140
2 Środa Michał 44 13 11 23 7 16 143 99 44
3 Karnath Bartłomiej 44 12 10 22 4 18 142 77 65

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Smoleński Michał 54 14 14 28 2 26 177 64 113
2 Stochel Teresa 54 14 13 27 2 25 166 55 111
3 Machaj Piotr 47 14 12 24 7 17 162 109 53

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Słobodzian Krystian 60 15 15 30 0 30 183 46 137
2 Bukowicki Wojciech 51 14 13 26 4 22 164 86 78
3 Babiarz Mateusz 51 15 12 26 8 18 184 109 75

Finał Debel Średnio-zaawansowany

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 17/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Job F. / Siwek A. - zdjęcie profilowe Job F. / Siwek A. - zdjęcie profilowe
Job F. / Siwek A.
vs Najman D. / Bomba Ł. - zdjęcie profilowe Najman D. / Bomba Ł. - zdjęcie profilowe
Najman D. / Bomba Ł.
2:0 6:1 6:4 -:- 00:55

Finał Deblowa Pro

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 16/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Zawisza J. / Inglot D. - zdjęcie profilowe Zawisza J. / Inglot D. - zdjęcie profilowe
Zawisza J. / Inglot D.
vs Parafiński M. / Fijałkowski M. - zdjęcie profilowe Parafiński M. / Fijałkowski M. - zdjęcie profilowe
Parafiński M. / Fijałkowski M.
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30

Finał Deblowa Zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 17/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Lorek K. / Ziomek P. - zdjęcie profilowe Lorek K. / Ziomek P. - zdjęcie profilowe
Lorek K. / Ziomek P.
vs Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe
Radźko R. / Borczuch M.
0:2 3:6 3:6 -:- 01:05
1/4 finału 16/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Majek M. / Budzik P. - zdjęcie profilowe Majek M. / Budzik P. - zdjęcie profilowe
Majek M. / Budzik P.
vs Malik M. / Kuźniar M. - zdjęcie profilowe Malik M. / Kuźniar M. - zdjęcie profilowe
Malik M. / Kuźniar M.
2:0 6:4 6:0 -:- 01:30

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Burlakova V. / Pierzchała A. 24 7 5 12 4 8 85 58 27
2 Dziuba M. / Kegel Ł. 23 7 6 12 4 8 81 42 39
3 Job F. / Siwek A. 18 6 4 9 5 4 66 42 24

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bartosz D. / Podosek P. 26 7 6 13 2 11 82 41 41
2 Anioł M. / Literski M. 26 8 6 14 6 8 99 66 33
3 Wojtasik K. / Dybus M. 18 7 3 8 8 0 71 76 -5

Deblowa Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojdyło J. / Wojdylo J. 37 10 10 20 3 17 124 64 60
2 Piasecki A. / Szuster S. 36 11 8 19 8 11 135 91 44
3 Majek M. / Budzik P. 34 11 8 18 9 9 141 103 38

Finał Kobiety średnio-zaawansowane

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 17/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Tomasiewicz Magdalena - zdjęcie profilowe
Tomasiewicz Magdalena
vs Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka - zdjęcie profilowe
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka
1:2 6:7 (4) 6:3 1:6 02:25
1/4 finału 17/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pyrich Justyna - zdjęcie profilowe
Pyrich Justyna
vs Sułowicz-Sydor Sylwia - zdjęcie profilowe
Sułowicz-Sydor Sylwia
2:0 6:4 6:4 -:- 01:15

Finał Kobiety zaawansowane

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 17/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Nosal Aneta - zdjęcie profilowe
Nosal Aneta
vs Barczyk-Telejko Joanna - zdjęcie profilowe
Barczyk-Telejko Joanna
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
1/4 finału 17/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Stolarczyk Aleksandra - zdjęcie profilowe
Stolarczyk Aleksandra
vs Wróbel Anna - zdjęcie profilowe
Wróbel Anna
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30

Kobiety Średnio-zaawansowane I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Tyniec Anna 52 13 13 26 0 26 157 40 117
2 Dyląg Justyna 49 13 12 24 2 22 151 52 99
3 Pyrich Justyna 49 14 12 24 5 19 155 82 73

Kobiety Średnio-zaawansowane II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka 53 14 13 26 2 24 161 40 121
2 Sułowicz-Sydor Sylwia 53 14 13 26 2 24 160 54 106
3 Szymanowska Beata 41 14 9 18 10 8 126 91 35

Kobiety Zaawansowane

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Burlakova Viktoria 56 14 14 28 0 28 169 26 143
2 Stochel Teresa 54 18 11 25 14 11 182 129 53
3 Stolarczyk Aleksandra 53 17 13 25 11 14 166 109 57

Finał +55

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 16/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Janowiec Tomasz - zdjęcie profilowe
Janowiec Tomasz
vs Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
1:2 6:7 (5) 6:3 (9:11) 02:30
1/4 finału 16/10/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pieczyrak Dariusz - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Dariusz
vs Bernasik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Bernasik Grzegorz
2:0 6:1 6:3 -:- 01:10

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pudło Jan 25 7 6 12 2 10 77 33 44
2 Olszowik Grzegorz 24 6 6 12 0 12 72 8 64
3 Skąpski Jan 20 6 5 10 3 7 64 31 33

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Październik 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Łukasz Bomba Średnio-zaawansowana wyższa V, Finał Średnio-zaawansowana wyższa 7
2 Daniel Olchawa Top Pro, Finał Top Pro 6
3 Dominik Drozdowski Średnio-zaawansowana wyższa V, Finał Średnio-zaawansowana wyższa 6
4 Gleb Majewski Pro I 6
5 Michał Pająk Pro I 5
6 Marcin Figiel Pro I 5
7 Łukasz Kegel Średnio-zaawansowana wyższa V 5
8 Daniel Mazur Średnio-zaawansowana wyższa II 5
9 Witold Dobosz Średnio-zaawansowana wyższa V, Finał Średnio-zaawansowana wyższa 5
10 Jan Wojdyło Pro I 5

Wrzesień 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Lidia Strzelecka Kobiety Średnio-zaawansowane I 10
2 Paweł Karczmarz Średnio-zaawansowana I 9
3 Karol Szamatuła Pro I 7
4 Zbigniew Gutowski Średnio-zaawansowana I, +55 7
5 Natan Kowalski Średnio-zaawansowana wyższa V 7
6 Wojciech Bukowicki Średnio-zaawansowana IV 7
7 Wioleta Zapała Kobiety Średnio-zaawansowane I 7
8 Paweł Nowak Średnio-zaawansowana wyższa V 6
9 Stanislau Yarkouski Pro I 6
10 Wojciech Kaspera Średnio-zaawansowana I 6

Sierpień 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Patryk Podosek Top Pro 8
2 Mariusz Fijałkowski Top Pro 7
3 Damian Dywan Średnio-zaawansowana II 7
4 Bartosz Wojcikowski Średnio-zaawansowana wyższa II 7
5 Julia Mlost Zaawansowana I 6
6 Aneta Nosal Zaawansowana IV, Kobiety Zaawansowane 6
7 Sylwia Sułowicz-Sydor Kobiety Średnio-zaawansowane II 6
8 Katarzyna Czyżowicz Kobiety Średnio-zaawansowane II 6
9 Krzysztof Pruś Średnio-zaawansowana wyższa I 6
10 Jonasz Jałocha Średnio-zaawansowana wyższa I 6

Lipiec 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Teresa Stochel Kobiety Zaawansowane, Średnio-zaawansowana III 11
2 Magdalena Tomasiewicz Kobiety Średnio-zaawansowane I 10
3 Anna Malcharek Kobiety Średnio-zaawansowane II, Średnio-zaawansowana III 9
4 Viktoria Burlakova Kobiety Zaawansowane 9
5 Joanna Barczyk-Telejko Kobiety Zaawansowane 9
6 Szymon Mazurkiewicz Średnio-zaawansowana wyższa III 8
7 Piotr Machaj Średnio-zaawansowana III 7
8 Alicja Kurowska - Harmatys Średnio-zaawansowana wyższa II 6
9 Justyna Pyrich Kobiety Średnio-zaawansowane I 6
10 Dominik Bartosz Top Pro 6

Czerwiec 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Teresa Stochel Kobiety Zaawansowane, Średnio-zaawansowana III 12
2 Zbigniew Gutowski +55, Średnio-zaawansowana I 8
3 Krystian Słobodzian Średnio-zaawansowana IV 7
4 Sebastiano Casotto Średnio-zaawansowana II 6
5 Łukasz Mróz Średnio-zaawansowana II 6
6 Sergiusz Szuster Zaawansowana I 5
7 Justyna Dyląg Kobiety Średnio-zaawansowane I 5
8 Justyna Pyrich Kobiety Średnio-zaawansowane I 5
9 Bartłomiej Błaszczyk Średnio-zaawansowana IV 5
10 Dawid Tomasiewicz Średnio-zaawansowana III 5

Październik 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Radźko R. / Borczuch M. Deblowa Zaawansowana, Finał Deblowa Zaawansowana 6
2 Górecki D. / Łośko K. Deblowa Zaawansowana 5
3 Majek M. / Budzik P. Deblowa Zaawansowana, Finał Deblowa Zaawansowana 4
4 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa Zaawansowana 4
5 Kowalski N. / Harasimowicz A. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
6 Parafiński M. / Fijałkowski M. Deblowa Pro, Finał Deblowa Pro 3
7 Dziuba M. / Kegel �. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
8 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 3
9 Najman D. / Bomba �. Deblowa Średnio-zaawansowana, Finał Debel Średnio-zaawansowany 3
10 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa Zaawansowana, Finał Deblowa Zaawansowana 3

Wrzesień 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Malik M. / Kuźniar M. Deblowa Zaawansowana 6
2 Radźko R. / Borczuch M. Deblowa Zaawansowana 4
3 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa Zaawansowana 4
4 Wojdyło J. / Wojdylo J. Deblowa Zaawansowana 4
5 Dziuba M. / Kegel �. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa Zaawansowana 3
7 Mecenseffi K. / Słomka M. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
8 Bartosz D. / Podosek P. Deblowa Pro 3
9 Parafiński M. / Fijałkowski M. Deblowa Pro 2
10 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Zaawansowana 2

Sierpień 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Job F. / Siwek A. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
2 Jelonek D. / Lipiński K. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
3 Mrożek D. / Kosałka K. Deblowa Zaawansowana 3
4 Anioł M. / Literski M. Deblowa Pro 3
5 Bednarczyk- Mleczko A. / Niemczyk A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 2
7 Zych E. / Smoła M. Deblowa Pro 2
8 Zawisza J. / Inglot D. Deblowa Pro 2
9 Bartosz D. / Podosek P. Deblowa Pro 2
10 Lichwicka P. / Pyrich J. Deblowa Średnio-zaawansowana 2

Lipiec 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa Zaawansowana 4
2 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Zaawansowana 3
3 Malik M. / Kuźniar M. Deblowa Zaawansowana 3
4 Burlakova V. / Pierzchała A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
5 Szamatuła K. / Kalawski M. Deblowa Zaawansowana 3
6 Radźko R. / Borczuch M. Deblowa Zaawansowana 2
7 Borowski M. / Gawałkiewicz M. Deblowa Pro 2
8 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa Zaawansowana 2
9 Najman D. / Bomba �. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
10 Zawisza J. / Inglot D. Deblowa Pro 2

Czerwiec 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Majek M. / Budzik P. Deblowa Zaawansowana 4
2 Malik M. / Kuźniar M. Deblowa Zaawansowana 4
3 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Zaawansowana 3
4 Olszowik G. / Janus P. Deblowa Zaawansowana 3
5 Motak Z. / Bugno M. Deblowa Pro 2
6 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa Zaawansowana 2
7 Żuławiński M. / Bułka J. Deblowa Zaawansowana 2
8 Szamatuła K. / Kalawski M. Deblowa Zaawansowana 2
9 Bartosz D. / Podosek P. Deblowa Pro 2
10 Wojdyło J. / Wojdylo J. Deblowa Zaawansowana 2