Skoczek Mateusz
Skoczek Mateusz
Statystyki meczowe
74,26
49 wygranych
17 porażek
88,12
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2022 FZ |
4 | 9 | 4 | 2 | 4 / 5 / -1 | 41 / 43 / -2 | |
RTL Lato 2022 ZIV |
1 | 59 | 15 | 15 | 30 / 1 / 29 | 184 / 69 / 115 | |
RTL Zima 2019/2020 FSZW |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 12 / 15 / -3 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWI |
1 | 43 | 11 | 11 | 22 / 1 / 21 | 137 / 53 / 84 | |
RTL Lato 2017 FŚZW |
116 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 10 / 15 / -5 | |
RTL Lato 2017 ŚZWIII |
2 | 30 | 12 | 7 | 18 / 10 / 8 | 144 / 115 / 29 | |
RTL Lato 2016 SZWF |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
RTL Lato 2016 ŚZWIII |
5 | 19 | 11 | 3 | 8 / 18 / -10 | 101 / 134 / -33 | |
RTL Zima 2015/2016 FŚZ |
12 | 6 | 2 | 2 | 4 / 1 / 3 | 25 / 18 / 7 | |
RTL Zima 2015/2016 ŚZ II |
2 | 27 | 9 | 9 | 18 / 1 / 17 | 107 / 42 / 65 | |
R A Z E M | 197 | 66 | 49 | 106 / 41 / 65 | 761 / 504 / 257 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FZ ligowy |
Korbel Paweł | H2H | 0:2 | 6:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
22/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FZ ligowy |
Frączek Filip | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
16/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FZ ligowy |
Kusek Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
15/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FZ ligowy |
Popek Michał | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:3 | -:- | |
28/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Wojton Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Byrski Jan | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Piechota Łukasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
02/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
21/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Tomula Piotr | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Gorboviy Jeremy | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
17/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
12/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Pytel Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
11/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Masamvu Christiner | H2H | 2:0 | 7:6 (1) | 6:2 | -:- | -:- | |
07/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Łotocki Łukasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Pudło Jan | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
31/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Czyż Maciej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Mirocha Jakub | H2H | 2:1 | 6:1 | 2:6 | 6:4 | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Nagar Nikunj | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
24/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Ryt Bartosz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
09/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Wiącek Bartosz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
28/02/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Wajss Stanisław | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Gochnio Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/01/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Salwa Albert | H2H | 2:0 | 7:6 (6) | 6:3 | -:- | -:- | |
31/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/12/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Harrison Michael | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:2 | -:- | |
11/12/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
01/12/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Chyla Marek | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
26/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
24/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 FŚZW ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | 3:6 | -:- | |
07/09/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Szturc Przemysław | H2H | 1:2 | 7:5 | 4:6 | 0:6 | -:- | |
27/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Grudzień Maciej | H2H | 0:2 | 6:7 | 0:6 | -:- | -:- | |
01/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Koziński Adam | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
29/06/2017
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Gabryszak Mariusz | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:3 | 6:7 (1) | -:- | |
26/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Kowalczyk Aleksander | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
22/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Libura Damian | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/06/2017
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Chełmecki Patryk | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/06/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 1:2 | 4:6 | 7:5 | 6:7 (5) | -:- | |
25/05/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:6 (2) | -:- | -:- | |
23/05/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Nowak Jarosław | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
20/05/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
14/05/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Swienton Matteus | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | 5:7 | -:- | |
15/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Setner Leszek | H2H | 0:2 | 6:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
14/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
09/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Karolak Jacek | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | 7:5 | -:- | |
07/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Kędzierski Artur | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
21/08/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/08/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Liszka Jacek | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
13/08/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Kusek Wojciech | H2H | 2:1 | 6:3 | 4:6 | 7:5 | -:- | |
08/08/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Zając Michał | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:4 | 2:6 | -:- | |
11/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
28/05/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Warchołek Damian | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
27/05/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWIII ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | -:- | -:- | |
17/04/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 FŚZ ligowy |
Paszek Szymon | H2H | 2:1 | 6:4 | 1:6 | 6:1 | -:- | |
17/04/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 FŚZ ligowy |
Szturc Przemysław | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
07/04/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZ II ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/04/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZ II ligowy |
Gruszka Krystian | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/04/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZ II ligowy |
Glijer Wojciech | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
25/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZ II ligowy |
Rusek Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZ II ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZ II ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZ II ligowy |
Bałaziński Jakub | H2H | 2:1 | 6:1 | 4:6 | -:- | -:- | |
10/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZ II ligowy |
Antas Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZ II ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZIV ligowy |
Filip Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |